Новости Ровно / Наука / Юрій Приварський вручив ключі від знань студентам Рівненського економіко-технологічного коледжу

Юрій Приварський вручив ключі від знань студентам Рівненського економіко-технологічного коледжу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
1 вересня перший заступник голови ОДА Юрій Приварський відвідав два навчальних заклади Рівненщини. Так, символічні ключі від знань він вручив студентам Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП. Викладацькому складу закладу він побажав розумних та працьовитих студентів, а майже двом сотням студентам – натхнення, наполегливості, що у свою чергу дозволить досягти найголовнішого – професіоналізму.

«Перше вересня – це хвилюючий день у житті кожного. Особисто для мене День знань дає можливість повернутися в одні з найкращих років життя», - зазначив Юрій Приварський.

Окрім того, перший заступник голови ОДА 1 вересня відвідав свято Першого дзвоника у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1.
01 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Заклади освіти Рівненського та Сарненського районів до навчального року гот ...

Тривають візити керівників області та освітян в інтернатні заклади Рівненщини. Пересвідчився у готовності до навчального року і заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Першим закладом

На Рівненщині незаконно відрахували студентів ВНЗ

У навчальних закладах Рівненщини відрахували студентів без відома служби у справах дітей. Прокуратура назвала це порушенням вимог законодавства.

У Рівному відкриють ще один зал урочистих подій

У мешканців Рівненського району буде свій зал урочистих подій.

Рівненські студенти та викладачі утворили "живе серце"

"Живе серце" - в знак єднання усієї України. Студенти та викладачі Рівненського економіко-технологічного коледжу на Майдані Незалежності утворили фігуру серця аби підтримати наших співвітчизників в

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати.