В усіх школах Рівненщини розпочався навчально-виховний процес – Сергій Рибачок

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Невдовзі у загальноосвітній школі села Дерть Рокитнівського району старі вікна замінять на енергозберігаючі. До того ж у селі відремонтують місцеву дорогу. Таке рішення прийняв голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час відвідин дертівського навчального закладу.

Тим часом станом на 1 вересня усі загальноосвітні навчальні заклади Рівненщини розпочали свою роботу, повідомив голова ОДА Сергій Рибачок. За його словами, як і планувалося, перші 45 хвилин в усіх школах Рівненської області були присвячені єдності та цілісності держави і пройшли під назвою «Україна — єдина країна».

«Наразі ще доопрацьовується питання щодо тривалості навчального тижня. Ми не виключаємо, що буде прийняте рішення стосовно продовження тижня з 5 до 6 днів», - зазначив Сергій Рибачок.
01 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Сергій Рибачок взяв участь в урочистій посвяті у спудеї Національного уніве ...

Голова облдержадміністрації привітав з Днем знань та початком нового навчального року спудеїв та викладачів вищого навчального закладу.

Діти героїв «Небесної Сотні» та загиблих під час АТО отримали шкільні рюкза ...

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок та рівненський підприємець Андрій Трохимович до 1 вересня вручили рюкзаки та шкільне приладдя дітям загиблих на Майдані та під час АТО.

«Колектив та роботу на РЗВА потрібно зберегти» - Сергій Рибачок

Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок зустрівся з трудовим колективом «РЗВА-Електрик». Рівненська ОДА реагує на напружену ситуацію, яка виникла на Рівненському заводі високовольтної

Батальйон «Горинь» повністю укомплектуваний бронежилетами

Батальйон добровольців «Горинь», який днями відбув у зону АТО, повністю укомплектований бронежилетами. Про це повідомив під час прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.
Популярные новости