Освітяни Рівненщини підсумували минулий навчальний рік та озвучили завдання нового

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному відбулась щорічна серпнева педагогічна конференція. Цьогоріч вона пройшла в інтерактивному форматі відеоконференцзв’язку. Почути проблеми та дізнатись про досягнення можна було безпосередньо від керівників відділів освіти усіх районів. Підсумки діяльності та перспективи розвитку озвучили в усіх напрямках – дошкільній, загальній середній, професійно- технічній освіті.

За словами начальника управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, упродовж минулого року докладалось максимум зусиль для забезпечення прав дітей на отримання дошкільної освіти. Так, відновлено роботу 3 дошкільних навчальних закладів, відкрито 16 дошкільних навчальних закладів у пристосованих приміщеннях, створено 14 НВК, відкрито 41 дошкільну групу у діючих дошкільних закладах. Загалом у дошкільних навчальних закладах створено 1640 додаткових місць. Уперше в дошкільних навчальних закладах почала функціонувати система електронної реєстрації дітей.

Особлива увага приділяється і забезпеченню дошкільною освітою дітей, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення АТО. Нині таких дітей які вимушено переїхали до Рівненщини - 40. Усі вони зараховані до дошкільних навчальних закладів краю.

Що стосується загальної середньої освіти, то у порівнянні із попереднім навчальним роком мережа загальноосвітніх навчальних закладів у зв’язку з відсутністю учнів зменшилася на два і цьогоріч складатиме 675 шкіл. Тим часом, в закладах освіти області спостерігається збільшення кількості учнів. Якщо у 2012-2013 навчальному році кількість учнів була меншою у порівнянні з попереднім навчальним роком на 949, то в 2013-2014 навчальному році їх кількість зросла на 34 учні. У новому навчальному році передбачається збільшення кількості школярів майже на 2 тисячі і складатиме близько 144 тисячі учнів. Серед них і 57 дітей, які прибули в область у зв’язку із суспільно-політичними подіями.

У минулому навчальному році в області було організовано інклюзивне навчання для 75 дітей з особливими потребами у 60 класах 54 загальноосвітніх навчальних закладів.

Упродовж минулого навчального року кількість гуртків у позашкільних закладах збільшилася на 437 та, відповідно, кількість дітей у них – на 9,2 тис. Як наслідок – рівень охоплення позашкільною освітою у регіоні зріс на 6 відсотків.

У системі освіти області забезпечено функціонування 53 комплексних і профільних позашкільних навчальних закладів, у тому числі 18 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, п’ять комунальних закладів обласного підпорядкування. У гуртках і творчих об’єднаннях зазначених закладів займається понад 53 тис. дітей та учнівської молоді (майже 38 відсотків).

Однин із основних стратегічних напрямків у сфері освіти Рівненщини -створення умов для задоволення потреб громадян та ринку праці в якісній професійно-технічній освіті. Нині професійно-технічна освіта краю – це 23 ПТНЗ державної форми власності, з них: 10 вищих професійних училищ, один – центр професійно технічної освіти, 8 професійних ліцеїв, 3 навчальних центри при установах виконання покарань та одне професійно-технічне училище соціальної реабілітації.

Прес-служба управління освіти і науки ОДА
28 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У готовності інтернатних закладів Рівненщини переконався заступник голови О ...

Напередодні нового навчального року інтернатні заклади області відвідав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук аби переконатись у створенні належних умов для вихованців.

139 талановитих учнів та студентів отримали грошові винагороди

Отримали за здобуті вершини у різних ланках позашкільного життя. Премії голови ОДА діти отримують вже вдруге, і кількість дітей, які перемагають на Всеукраїнському рівні зростає, наголошують

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підсумувала досягнення за р ...

Справжнє свято науки та інновацій. Рівненська Мала академія наук учнівської молоді підбила підсумки діяльності за 2013-2014 навчальний рік. Цей позашкільний навчальний заклад було створено у 2006

Найкращий кухар навчається у Рівному

У найсмачнішому конкурсі взяли участь 11 майбутніх кухарів.

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область
Популярные новости