Новости Ровно / Наука / Заклади освіти Рівненського та Сарненського районів до навчального року готові

Заклади освіти Рівненського та Сарненського районів до навчального року готові

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Тривають візити керівників області та освітян в інтернатні заклади Рівненщини. Пересвідчився у готовності до навчального року і заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Першим закладом стала Клеванська спеціальна загальноосвітня школа –інтернат №1 III ступенів. Нині тут виховується та здобуває освіту понад 160 дітей з вадами зору. Хоч в деяких приміщеннях тривають ремонтні роботи, до початку навчання заклад готовий.

У Клеванській спеціальній загальноосвітній школі –інтернаті I-II ступенів за парти сяде 120 школярів. У цьому закладі навчаються діти з вадами психофізичного розвитку і увага та турбота їм неабияк важлива.

«Усі заклади, де ми побували готові до старту навчання. І це не дивлячись на труднощі, в тому числі і фінансові. Цьому треба завдячувати і педагогічним колективам, і батькам, і благодійникам. Ми не випадково обрали візити саме в інтернатні заклади, адже увага цим дітям, зазвичай, дещо менша. Наше завдання – зробити усе можливе аби ці школярі не відчували себе зайвими і знайшли себе.»

Крім цих двох закладів Олександр Савчук відвідав і Сарненський НВК «Школа - колегіум».

Прес-служба управління освіти і науки ОДА
28 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У готовності інтернатних закладів Рівненщини переконався заступник голови О ...

Напередодні нового навчального року інтернатні заклади області відвідав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук аби переконатись у створенні належних умов для вихованців.

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область

Правий сектор у Рівному готовий знову співпрацювати з міліцією

На цьому наголосив керівник Правого сектору у Західному регіоні Олександр Музичко під час недільного віче 16 березня.

Рівненські виші відновили навчання

На Рівненщині відновили роботу майже усі вищі навчальні заклади. Так, з 35 ВНЗ усіх рівнів акредитації відсьогодні розпочали роботу у нормальному режимі - 30. Решта відновлять навчання вже завтра. У
Популярные новости