Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку визнали найсучаснішою в країні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
28 серпня о 14.00 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Короленка, 6) відбудеться урочисте відкриття лайтбоксу «Сучасна бібліотека», здобутого книгозбірнею як нагороду за прогресивність та інноваційну діяльність.

Привітати бібліотеку з відзнакою завітає заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.
У липні цього року в НСК «Олімпійському» відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою «Бібліоміст», на якому бібліотечні фахівці з усієї країни представляли передовий досвід, обговорювали актуальні питання розвитку бібліотечної справи та відзначали кращих у своїй галузі.
Організатори Ярмарку, який цього року проходив востаннє, вирішили відмітити бібліотеку, яка протягом п’ятирічної історії існування Програми «Бібліоміст» проявила себе як зразковий заклад культури та інформаційний центр громади, спроможний пристосуватися до сучасних реалій та потреб користувачів.

Зробити вибір було не просто – до кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадським сектором.
Цю відзнаку отримала саме Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека (ОУНБ).

Протягом п’яти років співпраці з Програмою «Бібліоміст» Рівненська ОУНБ успішно реалізувала 12 проектів, отримавши від грантодавця 627 тисяч 306 гривень на оснащення бібліотеки та впровадження безкоштовних сучасних бібліотечних послуг для мешканців області.

Для реалізації проектів та задоволення потреб користувачів «Бібліоміст» передав книгозбірні 13 комп’ютерів та ще 16 електронних пристроїв (принтери, сканери, планшетні комп’ютери, інтерактивна дошка). 37 фахівців бібліотеки підвищили свій кваліфікаційний рівень взявши участь у навчальних заходах Програми. Тепер бібліотекарі можуть вчити своїх користувачів основам роботи з комп’ютером, записувати аудіоподкасти, надавати електронні послуги та підтримувати веб-ресурси.
Серед успішно реалізованих проектів «Створення навчально-тренінгового центру в Рівненській ОУНБ», «Смарт-технології у навчанні», «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», «PR-офіс сучасних бібліотек Рівненщини». Проект «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» був визнаний кращим в країні, а бібліотека за його впровадження отримала два планшетні комп’ютери.

Бібліотека стала партнером «Бібліомосту» в реалізації стратегії розвитку бібліотек, організувавши численні тренінги для бібліотекарів області і країни. Фахівці бібліотек Рівненщини взяли участь у 365 навчальних заходах, всього 382 бібліотекарів.
27 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Голова Рівненської облради популяризує бібліотеки

У рамках робочих візитів до комунальних закладів обласної ради, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов відвідав Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.

На Рівненщині видали понад 12 тисяч ключів

Електронних. А порівняно з аналогічний періодом минулого року, цей показник зріс приблизно у півтора рази.

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтерн ...

Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект

На Рівненщині впроваджують правові консультації через інтернет

Мешканці віддалених від обласного центру сіл та містечок тепер почуватимуться впевненіше. Первинну правову допомогу та консультації вони зможуть отримувати, не покидаючи рідного села чи райцентру.

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.
Популярные новости