Новости Ровно / Наука / 10 переселенців стали студентами державної форми навчання

10 переселенців стали студентами державної форми навчання

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На вступ у вузи Рівненщини подано 68 заяв від вимушених переселенців. Найбільше заяв надійшло з Донецької та Луганської областей - 59, 9 - з Криму.
29 заяв подано від абітурієнтів до НУ «Острозька академія», двоє - зараховано на державну форму навчання.
7 заяв подано до Національного університету водного господарства та природокористування; троє абітурієнтів зараховано на державну форму навчання, один - на платну.
18 заяв надійшло до Рівненського державного гуманітарного університету; троє стали студентами державної форми навчання.
Однин студент навчатиметься у Рівненському медколеджі та один у Костопільській філії Рівненського медколеджу.
Один студент навчатиметься на платній основі у РЕГІКу.

У вищі навчальні заклади області переведено 9 осіб, вихідців з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: 3 - у НУ «Острозька академія», 3 - у РДГУ, 1 - у Рівненський державний базовий медколедж, 1 - у НУВГП, 1 - Рівненський коледж ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».
19 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині незаконно відрахували студентів ВНЗ

У навчальних закладах Рівненщини відрахували студентів без відома служби у справах дітей. Прокуратура назвала це порушенням вимог законодавства.

Студенти "Острозької академії" написали патріотичні вірші

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація чергової збірки поезії студентів економічного факультету під назвою «Чорне і біле».

Кримчани та мешканці Сходу проживають на Рівненщині переважно у родичів

Станом на 10 червня на Рівненщині зареєстровано 113 родин з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З них 95 – цивільні, і ще 18 сімей військовослужбовців.

Вступна кампанія в українські вузи розпочнеться на 10 днів пізніше

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників цьогоріч розпочинається 11 липня. У 2013 році випускники повинні були подавати документи вже 1 липня. Такі зміни затверджено

Рівненські виші відновили навчання

На Рівненщині відновили роботу майже усі вищі навчальні заклади. Так, з 35 ВНЗ усіх рівнів акредитації відсьогодні розпочали роботу у нормальному режимі - 30. Решта відновлять навчання вже завтра. У
Популярные новости