Рівненських хірургів навчали, як лікувати поранених

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Минулої п’ятниці у Рівненському обласному лікувально-діагностичному центрі зібралися хірурги з усієї області, щоб прослухати лекцію начальника кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії, заслуженого лікаря України Ярослава Заруцького про організацію надання допомоги під час воєнних дій та особливості лікування вогнепальних поранень.

– Ярослава Заруцького запросив до Рівного головний хірург області, –розказав головний лікар РОКЛДЦ імені В.Поліщука Володимир Кисіль. – Послухати рекомендації фахівця такого рівня для наших хірургів дуже важливо. Наш центр також приймає участь в обстеженні поранених, яких нам присилають із Рівненського госпіталю. Ми надаємо їм позачергову і безоплатну допомогу і проводимо всю необхідну діагностику. На цей час обстежили близько десяти чоловік і будемо продовжувати цю співпрацю.

Неля ЗАБОЛОТНА
18 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Поранених бійців із зони АТО із Рівненщини привезли у місцевий госпіталь

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, нині у госпіталі в обласному центрі перебуває семеро поранених наших земляеків.

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

Стало відомо про трьох поранених військових з Рівненщини під час АТО

Рівненщина готова прийняти трьох військових, які отримали поранення у зоні АТО на Сході України.

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.
Популярные новости