Новости Ровно / Наука / Працівники культури Рівненщини купили військовим тепловізор

Працівники культури Рівненщини купили військовим тепловізор

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
51900 гривень зібрали працівники обласних установ культури і мистецтва. Зокрема, до збору коштів на армію долучилися: бібліотеки, обласний театр ляльок, філармонія, краєзнавчий музей, історико-культурні заповідники Острога та Дубна, культурно-археологічний центр «Пересопниця» та управління культури та туризму Рівненської ОДА.Тепловізор передадуть представникам Національної Гвардії, де служать військові з Рівненщини.
22 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські спецпризначенці поїхали воювати на схід

9 співробітників спеціального підрозділу "Сокіл" поїхали у зону АТО. Перед від'їздом чоловікам подарували тепловізор та масхалат.

До 1 липня Рівняни можуть подати документи на здобуття премії Василя Павлю ...

Нагадуємо, що до 1 липня 2014 року приймаються документи на здобуття премії імені Василя Павлюка у галузі народного мистецтва.

14-15 червня відбудеться обласний відбірковий конкурс "Червона рута – 2015 ...

14-15 червня 2014 року відбудеться обласний відбірковий конкурс ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута – 2015», присвячений 200-річчю від дня народження

У Рівному досі шукають претендентів на здобуття премії Павлюка у розмірі 10 ...

Нагадуємо, що зараз у Рівному триває висунення претендентів на здобуття міської премії імені Василя Павлюка в галузі народного мистецтва.

З 10 грудня у Рівному безкоштовно навчатимуть як користуватися "Скайпом" ...

Саме 10 грудня о 14 год. в приміщені Рівненської обласної бібліотеки для дітей (вул. Відінська, 13) відбудеться урочисте відкриття Центру вільного доступу до Інтернету.