Новости Ровно / Наука / У Рівненському театрі зіграють виставу на підтримку української армії
Поетична містерія авторства режисера Володимира" />

У Рівненському театрі зіграють виставу на підтримку української армії

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У перший день своєї відпустки, 14 липня, колектив Рівненського облмуздрамтеатру зіграє виставу за творами Т. Шевченка «Та не однаково мені…» на підтримку Збройних сил України.Поетична містерія авторства режисера Володимира Петріва була обрана не даремно, адже є надзвичайно актуальною і створена в період трагічних подій, що мали місце в Україні наприкінці 2013 початку 2014 року.

Артисти вийдуть на сцену у перший день відпустки, адже 13 липня у Рівненському облмуздрамтеатрі Закриття театрального сезону. Це буде внесок колективу у спільну справу визволення України.

Благодійний квиток коштуватиме 30 грн. За виручені кошти театрали придбають бронежилети вищого ступеню захисту. Їх передадуть військовослужбовцям з Рівненщини, задіяних у АТО.

Квитки можна буде придбати у касі театру з 7 липня, а також за тел. 0673281515.

Окрім того, колектив театру запропонує глядачам написати слова підтримки військовим. Для цього буде виділене місце на звороті благодійного квитка. Опісля вистави квитки-листи рівняни залишать у театрі. Їх передадуть нашим військовослужбовцям разом із бронежилетами.

13 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному закриють театральний сезон прем'єрою

Мистецтво живе за будь-яких умов - черговий раз доводять рівненські актори. Тож навіть у складний час тішать глядачів новою виставою. Непростий цьогорічний театральний сезон закриватимуть прем'єрою.

У Рівному збиратимуть футболки та листи для армії

Передати такі потрібні щоденні речі військовим на Рівненському полігоні планують 29 червня.

Чиї бронежилети врятують життя військових з Рівненщини?

Скільки військовослужбовців з Рівненщини нині перебувають у зоні бойових дій представники військових замовчують. Однак впевнено заявляють чого не вистачає українській армії. Рівняни на проблеми армії

Тамара Гвердцителі знову порадує рівнян своїм оксамитовим голосом

У п`ятницю, 7 лютого у Рівненському драматичному театрі виступить народна артистка Грузі Тамара Гвердцителі.

У Рівному президентський оркестр подарував військовим свято

Подарунком з нагоди відзначення 22 річниці Збройних Сил України для військовослужбовців Рівненського гарнізону став виступ Національного президентського оркестру. На запрошення тимчасово виконуючого
Популярные новости