139 талановитих учнів та студентів отримали грошові винагороди

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Отримали за здобуті вершини у різних ланках позашкільного життя. Премії голови ОДА діти отримують вже вдруге, і кількість дітей, які перемагають на Всеукраїнському рівні зростає, наголошують освітяни.

Цього року для призерів та переможців Всеукраїнських заходів із художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного та фізкультурно-спортивного напрямів з обласного бюджету було виділено близько 223 тисяч гривень, а це майже на 30 тисяч гривень більше, ніж торік. Сьогодні – це 90 премій за перше місце, 35 премій – за друге та 25 – за третє. Усього 150 винагород.

За здобуте перше місце вихованці позашкільних навчальних закладів – учні шкіл та професійно-технічних закладів, а також студенти вишів отримують винагороду у розмірі 1827 гривень, за здобуте друге місце – 1218 гривень, за здобуте третє місце – 609 гривень.

прес-служба облдержадміністрації
09 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Талановиту молодь Рівненщини нагородять преміями голови ОДА

Цього року премії голови Рівненсьокї ОДА отримають призери та переможці Всеукраїнських заходів із художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного та

Освітяни Рівненщини взяли участь у змаганнях із туризму

Упродовж чотирьох днів у лісовому масиві поблизу с.Маринин Березнівського району відбулось одразу три змагання з туризму - обласний зліт працівників закладів освіти, обласний зліт серед працівників

Найкращий кухар навчається у Рівному

У найсмачнішому конкурсі взяли участь 11 майбутніх кухарів.

У Рівному завершилася Всеукраїнська олімпіада з географії серед учнів 8-11 ...

Найкращими виявилися команди з Донецької, Черкаської, Харківської , Рівненської, та Тернопільської областей.

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.
Популярные новости
Loading...