На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю – зможуть продемонструвати свої методики викладання та презентувати журі конкурсу власний досвід роботи з учнями.Про це повідомили з управління освіти та науки облдержадміністрації.


Усього організатори освітніх змагань підготували шість завдань, які й визначать, хто буде кращим педагогом в області. Вчителі проведуть урок, пройдуть тестування з фахової майстерності та захистять власні педагогічні ідеї. Змагатимуться цьогоріч учасники конкурсу у п’яти номінаціях: «Директор школи», «Початкові класи», «Світова література», «Географія» та «Трудове навчання».


За підсумками обласного туру, переможці кожної номінації презентуватимуть Рівненщину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться у березні 2014 року. За словами начальника Рівненського обласного управління освіти і науки Григорія Таргонського, такий конкурс – це можливість для кожного учасника, від молодого учителя школи до директора, проявити себе та перейняти педагогічний досвід колег. А ще продемонструвати неординарний підхід до уроку. 


 


Оксана КРАВЕЦЬ

 Источник: charivne.info
07 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

До Рівного приїде Макс Барських

Концертний тур популярного співака Макса Барських розпочався з міста Луцьк.

У Рівному відбудеться “Вареник Батл”

Наступної п`ятниці в арт-кав`ярні «Salvador Dali» пройде "Вареник Батл".

Рівнян запрошують на танцювальний бал

Традиційний "Різдвяний бал - 2013" вже вкотре збере у Рівному тих, хто не просто займається, а живе спортивно-бальними танцями.

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости