Новости Ровно / Наука / У Рівному учні Харвата відкрили фотовиставку

У Рівному учні Харвата відкрили фотовиставку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Випускники фотошколи Олександра Харвата презентували свої роботи. 1 липня у ТЦ «Злата Плаза» відбулася перша виставка фотографій 12 молодих фотографів. На виставці були представлені фото різних жанрів, починаючи від макрозйомки і закінчуючи нічним містом. Сам Олександр Харват каже, що школа дає знання, але поглибити їх і стати професіоналом можна, лише повсякчас практикуючись. З ним погоджуються і учні.- Школа дала мені багато, - розповідає 18-річний Руслан Жовнір, -  раніше я мав лише базові знання про фото. Але цього все одно не вистачає, щоб стати майстром фотографії.


Набір у нову групу йде вже зараз. Навчання триває близько 2 місяців, курс включає в себе 10 занять. Під час навчання фотографи часто виїжджають в Острог, Дубно та просто за межі Рівного, аби попрактикуватись.

02 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Знання випускників на Рівненщині перевіряють під посиленою охороною

ЗНО на Рівненщині стартувало під посиленою охороною міліціонерів. Незалежні іспити разом з тисячами випускників з області здають і двоє дітей з окупованого Криму. Перший день незалежного оцінювання -

У Рівному "прийомні діти" Хитрого показали на що здатні

Рівне може стати столицею фотомистецтва. Це вкотре довели учні відомого в країні митця Едуарда Хитрого. У фотоклубі Час відкрилася нова виставка із роботами його вихованців. А вони показали

Справжні технічні знахідки учні Рівненщини представили на щорічному конкурс ...

Моделі літаків, замків, ракет та механічних приладів презентували школярі Рівненщини. Виставка учнівських виробів під назвою "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" відбулася в обласній бібліотеці.

У Рівному створили портрет Шевченка із 1200 фотографій рівнян [ФОТО]

На майдані Незалежності у Рівному 9 березня, в день 200-річчя від дня народження Кобзаря, встановили портрет молодого Шевченка.

У Рівному відкрили фотовиставку про Євромайдан

Події в нашій країні не залишили байдужими і членів фотоклубу "Простір фото", сьогодні, 20 грудня, вони відкрили звітну фотовиставку під назвою "Точка відліку".
Популярные новости