Про Шевченка у Рівному зняли фільм

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про Шевченка у Рівному зняли фільм У Рівному починають відзначати 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Місцеві бібліотекарі підійшли до питання нестандартно і вирішили показати рівнянам шевченківські місця у їх рідному місті. І хоча насправді нога Генія не ступала на територію обласного центру, творчих бібліотекарів це не зупинило.Цей фільм створюють зовсім не імениті режисери та оператори. Над ним працюють рівненські бібліотекарі. Матеріали збирали у всесвітній мережі, дещо знімали самі. Кажуть: фільм розкаже рівнянам про вшанування великого Кобзаря у їх рідному місті. І хоч робота для бібліотекарів зовсім невластива, монтують стрічку натхненно.

Фільм та буклет про місця вшанування Тараса Шевченка у Рівному презентуватимуть вже днями. Визначити десять позицій допомогли архівні матеріали та преса. Бібліотекарі кажуть: про деякі місця і самі не знали. Наприклад, про пам'ятний знак, який встановили у 1999 році за власний кошт мешканці Басового Кута. Інший знаходиться у самісінькому центрі міста.

Знайшлося у ньому місце і єдиному в області лауреату Шевченківської премії, і традиційній акції "Весна починається з Шевченка". Усіх їх працівники бібліотеки внесли на спеціальну інтерактивну карту, яку розмітили на сайті бібліотеки. У процесі роботи задумали видати ще й закладку з основними датами життя і творчості Тараса Шевченка.

Фільм, буклет та закладку у подальшому планують поширити у школах Рівного. А також розмістити на сайті бібліотеки. Аби кожен охочий міг дізнатися про те, як шанують Шевченка у Рівному.

27 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині триває «Найдовший естафетний марафон читання»

Невмирущий Шевченко може зупинити кровопролиття в Україні. На це сподіваються у Національному університеті «Острозька академія». ДО 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в університеті

Вже завтра рівненські військові можуть повернути собі будинок, що плануєтьс ...

Завтра, 26 лютого, о 15:00 у Господарському суді Рівненської області розглядатиметься справа щодо будівлі колишнього гарнізонного дитячого садочка у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, на частину

Карантин у школах буде до 3 березня. Поки що

На радість школярам у Рівному від завтра карантин. Медики стверджують, епідемічний пороговий рівень перевищено майже на 20 відсотків, тому зволікати із введенням стримуючих заходів не варто.

Як працюють оперативні служби у Рівному

Рівне майже порожнє. У місті відсутні затори, значно поменшало перехожих. Мешканці обласного центру зізнаються – їм лячно через події у країні. Аби якось заспокоїти жителів Рівного, програма Патруль

Пам’ятник Леніну продають по частинах

Як ми вже повідомляли, у неділю 8 грудня був повалений останній монумент Леніна в столиці України. Але вже в понеділок його частини виставили на продаж на сайті приватних оголошень Slando.
Популярные новости