Новости Ровно / Анонсы / Гаряча лінія «Пульс» - оперативне вирішення звернень громадян

Гаряча лінія «Пульс» - оперативне вирішення звернень громадян

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Державна податкова інспекція у м. Рівному нагадує, що в ДФС України діє телефонний сервіс «Пульс». Цей антикорупційний сервіс працює за телефоном (044) 284-00-07.

«Пульс» – це гаряча телефонна лінія, що працює цілодобово за принципом call-back, тобто податківці не тільки приймають звернення, але й повідомляють платникам про результати перевірки та вжиті заходи.

На сервіс «Пульс» ДПІ у м. Рівному з початку 2015 року надійшло 2 запити щодо роботи органів ДФС і стосувались вони отримання довідки про відсутність заборгованості. Запити були оперативно розглянуті, питання вирішені по суті. Кожний запитувач отримав зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи.
17 августа 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

До аварійної служби «Рівне Дім Сервіс» у січні звернулося 429 громадян

За січень 2015 року, аварійною службою «Рівне Дім Сервіс» було прийнято 429 телефонних звернень від мешканців міста з приводу аварійних ситуацій в їхній будинках, на що було оперативно відреаговано і

У Рівному з початку року працівниками ЦОП надано понад 12 тисяч адмінпослу ...

Серед найзапитуваніших адміністративних послуг - видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з

У Рівному розпочала роботу гаряча лінія для родин військовослужбовців

З метою надання своєчасної допомоги родинам військовослужбовців задіяних в антитерористичній операції на сході України, з 5 серпня в місті Рівному розпочне роботу гаряча телефонна лінія 22-22-21.

У Рівному повідомлення про корупційні діяння на «Пульс» не надходили

З початку року антикорупційним сервісом Міндоходів «Пульс» скористалося 4 платники податків Рівного.

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.
Популярные новости