Новости Ровно / Анонсы, Общество / Музей запрошує на різдвяну виставку

Музей запрошує на різдвяну виставку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Напередодні Різдва, 6 січня 2015 року, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї о 12-й год. відбудеться відкриття виставки «РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ, КОЛЯДА ІДЕ!».

Українська традиція святкування Різдва сягає давніх-давен і несе в собі надзвичайно багатий пласт культури нашого народу. Диво-красу, приховує в собі це свято: коляда з зіркою і різдвяний вертеп, запашна кутя і дідух на покуті…

Відчути, зрозуміти, тим самим зберегти, ці традиції пропонують відвідувачам музейники.

Основу виставки становлять художні роботи двох місцевих художників – Олександра Гурістюка та Валерія Войтовича на різдвяну тематику: «Ангели», «Різдво», «Коляда», «Дідух», «Віслюк з Ісусом», «Щедрий вечір» та ін.

Увазі відвідувача запропоновано чимало робіт декоративно-ужиткового мистецтва, які нерозривно пов’язані з різдвяними святами: вироби з соломи, керамічні вироби, витинанки тощо.

Справжню атмосферу різдвяних свят створять дідух під образами, глечик з кутею, різдвяні зірки, фрагмент українського вертепу, одяг колядників, різдвяні церковні піснеспіви, різдвяні листівки і ще багато цікавого.

Під час відкриття виставки можна буде почути наші місцеві колядки у виконанні Зразкового дитячого фольклорного гурту «Ранкова роса» (керівники Юрій та Алла Ковальчуки).

А ще на відкритті виставки можна буде покуштувати справжню святкову передріздвяну кутю з узваром.

Зберігаймо наші давні традиції та звичаї, пам’ятаймо їхні витоки, якими б сірими і тяжкими не були сьогоднішні дні.

Виставка діятиме протягом різдвяних свят.

Телефон для довідок: 22-33-67
06 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівнян запрошують на новорічні свята

Управління культури та туризму міста запрошує на культурно-мистецькі заходи 29 грудня — 4 січня.

У Рівному триватиме загальноміська акція «Янгол в АТО»

У вівторок 23 грудня з 13 до 15 години учні всіх рівненських шкіл виготовлятимуть ангели-обереги з фетрової тканини на подарунок нашим воїнам АТО. Різдвяних ангелів буде налічуватися близько двох

Рівнян запрошують на новорічні заходи

Міське управління культури та туризму запрошує на культурно-масові заходи 22 — 28 грудня 2014 року.

175-річчя Рівненської чоловічої гімназії відзначатимуть 24 липня

24 липня 2014 року о 12:00 у обласному краєзнавчому музеї відбудеться захід присвячений 175-річчю від часу відкриття Рівненської чоловічої гімназії. Під час його проведення будуть представлені

Виставку "Весна іде - красу несе" сьогодні відкрили у Рівному

Презентували її у Будинку вчених. Організатори запевняють що кожна робота на виставці є особливою, адже зроблена руками дітей та молоді з особливими потребами. Крім того проект є благодійним.
Популярные новости