Новости Ровно / Анонсы, Общество / Михайло Жаржайло у Рівному презентує збірку віршів “Міліція карми”

Михайло Жаржайло у Рівному презентує збірку віршів “Міліція карми”

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненський поет, лауреат премії видавництва “Смолоскип” Михайло Жаржайло презентуватиме у Рівному збірку віршів “Міліція карми”. Зустріч організовує команда “Літератури.РВ” й запрошує всіх 02 грудня на 19:00 в Обласну універсальну бібліотеку (пл. Короленка, 6) слухати, дивитись та відчувати.
Михайло Жаржайло у Рівному презентує збірку віршів “Міліція карми”
Михайло Жаржайло — 26-річний поет, добре відомий в літературних колах Львова та Києва, ніколи не приховував того, що насправді є поетом рівненським. І от нарешті приїде до рідного міста, аби зпрезентувати нову збірку. Організатори — “Література.РВ”, — зазначають, що це будуть не звичайні “сухі” читання віршів, а атмосферна презентація з візуальним та музичним доповненням до поезії Михайла.

“Міліція карми” — збірка чуттєвих, оригінальний, та інколи навіть іронічних віршів Михайла Жаржайла, що вийшла цього року у видавництві “Смолоскип” (серія “Лауреати “Смолоскипа”). Ще два роки тому це був рукопис, завдяки якому Михайло отримав 2-гу премію літературного конкурсу. У книзі зібрані найкращі вірші Михайла Жаржайла.

На презентації другого грудня глядачів чекає цілком поетична атмосфера, де поєднується текст, голос, музика та візульні доповнення на медіа-проекторі.

Вхід на захід вільний.

Довідка: Михайло Жаржайло — поет, фрілансер, організатор літературних та літературно-музичних заходів у Києві та Львові (в тому числі, на “Форумі Видавців”). Народився 1988 року у м. Рівне. Довгий час жив у Києві. Наразі — у Львові. У 2011 році став фіналістом фестивалю “Молода республіка поетів”. У 2012 — лауреатом премії видавництва “Смолоскип”. Цього року світ побачила його перша поетична збірка із назвою “Міліція карми”. Книга вже була презентована у Києві, Львові, Івано-Франківську та ін.
24 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Павло Коробчук у Рівному презентує збірку оповідань про гопників

Письменник Павло Коробчук у Рівному презентує свою першу збірку короткої прози “Священна книга гоповідань”. До міста автор приїде на запрошення МГО “Література.РВ”. Зустріч відбудеться 4 листопада в

Друга олімпійська медаль Михайла Романчука

Рівненський плавець Михайло Романчук після «золота» здобув на Юнацьких олімпійських іграх і срібну медаль.

23 квітня - літературний десант у Рівному

23 квітня. 19-00. Мала сцена Облмуздрамтеатру.

100 годин щастя пропонують рівнянам в обласній бібліотеці

У важкий час знайти своє щастя у мирі та спокої літератури й мистецтва пропонують рівнянам учасники літературного клубу "Співрозмовник". Сьогодні, напередодні Міжнародного дня щастя вони провели в

Рівненському письменнику Петру Велесику присудили премію видатного земляка ...

Друга Літературна премія імені Уласа Самчука знайшла свого героя. Серед трьох претенедентів заслуженим виявився відомий на Рівненщині поет, журналіст, телеведучий, письменник Петро Велесик, за книгу
Популярные новости