Новости Ровно / Анонсы, АТО в Украине / У Рівному покажуть фільм про льотчицю Надію Савченко

У Рівному покажуть фільм про льотчицю Надію Савченко

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
16 жовтня документальний фільм «Наша Надія», присвячений мужній українській льотчиці Надії Савченко, побачить Рівне. Показ відбудеться у обласному краєзнавчому музеї о 16:00.

Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ, але всі бажаючі зможуть зробити пожертву. Зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону «Айдар», бійцем якого є і Надія. Також можна буде передати лист, адресований Надії Савченко.
Цей фільм – продовження дослідження Володимира Тихохо (головного режисера проекту «ВАВІЛОН’13»), який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України.
У жовтні одразу в десяти містах України відбувається показ нової документальної стрічки режисера, сценариста й продюсера Володимира Тихого про Надію Савченко. Рівне потрапило до цього «потягу» вже у той час коли він був на ходу. Проте незважаючи на це нашому місту все ж вдалося заскочити до «останнього вагону» цієї подорожі й стати одинадцятим містом, яке побачить цей фільм.
Український пілот Надія Савченко вже стала найбільш значущим символом боротьби за свободу України т а оборону від зазіхання ворогів. Її історія полону — найдзвичайно болюча для українців. Драма Наді та її сім’ї сприймається дуже близько кожним українцем, адже ті, хто утримують її в полоні, холоднокровно руйнують українські міста та селища, несуть горе та завдають болю майже кожній українській родині.
Документальний фільм «НАША НАДІЯ» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство — і монументальна постать Героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.
Розпочвлася подорож стрічки «НАША НАДІІЯ» по Україні показом 8 жовтня в Ужгороді, який є найзахіднішою точкою нашої країни.
Цей фільм – продовження дослідження режисера Володимира Тихого, який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України.
– Враховуючи все те, що відбувалося навколо нас під час зйомки цього фільму та спираючись на реакцію викликану всеукраїнськими показами проекту «ВАВИЛОН 13″, робота над яким продовжується і зараз, наша команда прийняла рішення реалізувати безпрецедентно широку демонстрацію цієї картини саме в кінотеатрах, а не на ТБ-екранах. Ми хочемо поспілкуватися з людьми та представити їм свіжий, незаангажований документальний погляд на події, – розповідає про рішення показати фільм режисер Володимир Тихий.
Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони — ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з’явилася Надія — як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.
https://www.facebook.com/events/335396959967408/
13 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному представлять стрічку Олеся Саніна «Поводир»

Рівненських журналістів запрошують 11 вересня на ексклюзивний допрем’єрний показ фільму «ПОВОДИР», а також зустріч із творчою групою фільму у складі: Олесь Санін — режисер, Сергій Михальчук —

Рівнянам презентують «Єднання Заходу»

Вуличне мандрівне кіно «Єднання  Захід» презентують сьогодні, 2 липня у Рівному. Показ фільму проходитиме о 21 годині 30 хвилин на вулиці біля кіноцентру «Ера». Окрім перегляду самого фільму рівняни

Кращі роботи з «Веселки» представлять Рівненщину на Всеукраїнському конкурс ...

У Рівному підведено підсумки заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення під назвою “Веселка”. Його організатори - комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості

Апеляцію Рівненського окружного госпсуду очолить Григорій Савченко

Сьогодні у Рівному обрали голову окружного апеляційного господарського суду. Ним став найдосвідченіший працівник структури Григорій Савченко, що два дні виконував обов'язки голови суду.

У Рівному відбудеться прем’єра документального фільму "Красна Маланка"

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка".
Популярные новости