Новости Ровно / Анонсы, Политика / День відкритих дверей у Рівненській міській раді

День відкритих дверей у Рівненській міській раді

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У рамках відзначення тижня доступу до публічної інформації в четвер 09 жовтня в Рівненській міській раді відбудеться День відкритих дверей. Захід відбувається за співпраці Рівненської міської ради та Громадянської мережі ОПОРА.

Під час Дня відкритих дверей відбудеться зустріч з міським головою Рівного В. Хомком, екскурсія в Центр надання адміністративних послуг та в сесійну залу Рівненської міської ради. Під час заходу усі охочі зможуть більше дізнатись про роботу виконавчої влади Рівного та функції органів місцевого самоврядування.

Відвідати Рівненську міську раду запрошується активна молодь, журналісти, представники громадських організацій та небайдужі рівняни. Попередній запис для формування групи за телефоном:

тел. 096-918-74-08 Бондарчук Анатолій

e-mail: tolyabondarchuk@gmail.com
07 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

О 10 годині засідатиме виконком

Сьогодні о 10:00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету рівненської міської ради з приводу загибелі військовослужбовця з Рівного.

У Рівному розроблятимуть бренд міста

Роботу над розробкою бренду міста розпочинають у Рівному.

Рівненські військові показали дітям умови своєї служби

У одній з військових частин оперативного командування Північ відбувся день відкритих дверей для вихованців молодіжного дитячого табору, який діє при одному з рівненських храмів Української

«Google» проведе семінар для чиновників Рівненщини

Представники «Google Україна» 28 травня проведуть у Рівному освітній семінар. Захід відбувається в рамках програми «Цифрове перетворення Рівненщини», ініційованої компанією «Google Україна» у

У Рівнераді Запорожець звинуватив Курсика у бездіяльності

Керівник депутатської групи «Рівне Європейське» в міській раді Рівного Юрій Запорожець прокоментував  події останньої сесія, яка відбулась 4 лютого.
Популярные новости