Новости Ровно / Анонсы / Конкурс"Кращий бухгалтер україни"

Конкурс"Кращий бухгалтер україни"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
02 липня в Рівному відбулася прес-конференція обласного осередку громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб», присвячена проведенню 2-го Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України».
Голова осередку Ганна Писарчук повідомила присутнім представникам підприємств та журналістам, що у період з 20 червня по 25 жовтня 2014 року за підтримки Міністерства фінансів України «Всеукраїнський бухгалтерський клуб буде проводити конкурс, який обиратиме кращого фахівця бухгалтерської справи країни. Конкурс буде проходити у вигляді on-line рейтингу на сайті www. ua-award.org.
Завдання конкурсу - дати бухгалтерам можливість незалежно підтвердити рівень своєї кваліфікації, створити майданчик професійного спілкування, а також виявити експертів, які на державному рівні зможуть впливати на розвиток методології бух обліку.
Від Головного управління Міндоходів у Рівненській області у прес-конференції взяла участь начальник інформаційно-комунікаційного відділу Тиркус Леся Олександрівна, яка зокрема наголосила, що Головне управління Міндоходів підтримує проведення такого заходу, адже зацікавлене в тому, щоб якнайбільше кваліфікованих бухгалтерів працювали у всіх галузях нашого господарства і не тільки приносили користь своєму підприємству, а й сприяли належній сплаті податків. Незалежний експерт з податкового обліку Михалишина Валентина Петрівна підкреслила важливість професії бухгалтера у сучасному суспільстві, необхідності підіймати престиж цієї професії, дати підтримку і бажання самовдосконалюватися в складних умовах сьогодення, щоб бухгалтера перш за все самі відчули впевненість і важливість своєї професії.

Для довідки:
Відкриття конкурсу - 20 червня, закінчення - 31 жовтня 2014 р.
Конкурс проходить в 3 етапу по трьох номінаціях:
1. Кращий бухгалтер України в комерційних підприємства.
2. Кращий бухгалтер України бюджетної сфери.
3. Гордість професії.
У журі другого й третього етапу ввійдуть представники державних органів: Міністерства фінансів України, Міністерства доходів і зборів України, Державного казначейства України; власники й директори підприємств, фахівці в області фінансів і бухгалтерського обліку з різних країн та переможці конкурсу «Кращий бухгалтер України 2013».
Для участі в конкурсі необхідно зайти на сайт, зареєструвати анкету.
Перший етап - з 20 червня по 1 вересня. Це буде он-лайн - тестування на сайті конкурсу. Усі учасники першого етапу конкурсу, що набрали більш 70 балів за результатами тестів одержують диплом «Бухгалтера-Практика». Учасники можуть збільшити свій загальний рейтинг, доповнивши дані своєї анкети в особистому кабінеті, а також одержуючи у свою підтримку СМС - голоси.
Другий етап - більш складне тестування, яке треба пройти до 1 жовтня. Учасники, що набрали більше 300 балів, одержують диплом «Бухгалтера-Професіонала-2014» і допускаються до написання есе (успішні приклади із практики, якими можна поділитися з іншими бухгалтерами).
У третій етап перейдуть бухгалтери, здатні визначати і прописувати правила обліку на своєму підприємстві, що володіють навичками виходу з ситуацій, в яких є законодавча невизначеність, здатні виявляти своє професійне судження і вміють відстоювати свою позицію перед контролюючими органами і перед керівництвом підприємства і давати аргументи на захист свого рішення. Переможці третього етапу - шість фіналістів конкурсу зможуть вплинути на законодавчу базу країни і дати свої рекомендації у формуванні плану Міністерства фінансів України в галузі методології та розвитку бухгалтерського обліку на 2015 рік.
03 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному учні ПТНЗ змагаються за звання кращого кухаря країни

У Рівному стартував третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією "Кухар". Приготувати страви української кухні приїхало

Учні Рівненського економіко-правового ліцею перемогли в обласному конкурсі ...

У Рівному обирали найвеселіших та найкмітливіших юних інспекторів руху.

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.
Популярные новости