Новости Ровно / Политика / Євромайдан стверджує, що під Рівним голодують солдати

Євромайдан стверджує, що під Рівним голодують солдати

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Євромайдан стверджує, що під Рівним голодують солдати Сьогодні вночі рівненські євромайданівці оприлюднили у ВК інформацію про те, що сотня солдатів 51-ої окремій механізованої бригади не має що їсти.
«Більша частина бригади зараз на сході, а цих хлопців (близько 100 чоловіків) перекинули до Рівного для ремонту та підготовки бойової техніки. Всю допомогу вони передавали своїм хлопцям на схід і залишилися ні з чим. Зараз немає навіть води, а хліб вже зацвів, тому що на дорогу до Рівного витрачено значно більше часу, ніж планувалось. Бійцям нічого їсти, пити, нема чистої одежі! Зараз їх тримають під містом. Завтра будуть у Рівному. У кого є можливість, будь ласка, не залишайтесь байдужими до долі наших солдатів, допоможіть їм! Ви можете допомогти навіть тим, що принесете пляшку води та банку тушонки, або якісь речі... Вони розраховуюсь на нашу підтримку. Телефон: 063-105-80-54, » — йдеться у повідомленні.
27 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські жінки під Верховною Радою: «Досить жувати соплі, Порох»

Разом із рівнянками парламент пікетують жінки з кількох міст

Родинам загиблих солдатів з Рівненщини виділять матеріальну допомогу

По 100 тис. грн. допомоги можуть отримати родини військовослужбовців з Рівненщини, які загинули на Сході України.

Передмобілізаційні заходи розпочалися у Рівному

Мобілізації у Рівному немає. Проте підготовка до неї ведеться у повному обсязі. Сьогодні міський голова Володимир Хомко провів нараду, на якій керівники підприємств, що забезпечують життєдіяльність

Регіонали у Рівному приєдналися до опозиції?

Сьогодні на Народному Віче у Рівному оприлюднили інформацію про те, що уже є більше ніж 41 депутат, які погодилися взяти участь у позачерговій сесії Рівненської обласної ради.

Не службою єдиною: у Рівному військовим дали концерт

Рівне: Військовослужбовців 55 бригади зв’язку Різдвяною програмою привітав музичний дитячий колектив Рівного.