У Рівному народні дружинники запрошують до співпраці

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Громадське формування з охорони громадського порядку «Добровільний загін сприяння міліції Захисник» та «Спеціалізований загін сприяння міліції Захист» на добровільних засадах проводить набір громадян до складу формування, які надаватимуть в подальшому допомогу працівникам Рівненського МВ УМВС щодо забезпечення правопорядку на території міста обласного центру.Аби вступити до складу громадського формування громадяни повинні відповідати наступним вимогам:

· на момент вступу досягнення особою 18-річного віку;

· мати бажання брати участь в охороні громадського порядку;

· здатність за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров'я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання.

Не можуть бути членами зазначених громадських формувань особи, які порушують громадський порядок, з яких судимість не знята або не погашена у встановленому законом порядку, раніше засуджені за умисні злочини, хворі на хронічний алкоголізм і наркоманію.

— Сподіваємося, що люди розуміють, що потрібно проявляти свою ініціативу в створенні громадських формувань, активно брати участь у житті свого населеного пункту, — розповідає Василь Лещук керівник громадського формування СЗСМ «Захист». — Адже без допомоги населення, міліції досить складно проводити свою роботу. Необхідно, щоб було і взаєморозуміння, і співпраця населення та правоохоронних органів.

Громадяни мають знати, що власна безпека, захист близьких людей та порядок і спокій на вулицях нашого міста великою мірою залежить від їх небайдужості та активної громадського позиції.

Хто бажає добровільно надавати допомогу правоохоронцям щодо профілактики злочинності, звертайтеся у Рівненський МВ УМВС за адресою: вул. Пушкіна, 4, м. Рівне, 33000.

25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Охороняти порядок у Рівному "Соколу" не дозволили

Погодити Статут громадського формування з охорони громадського порядку "Сокіл" пропонували членам Рівненського міськвиконкому. Формування вже працює й налічує 18 активістів. Серед них і колишні

На Рівненщині здали 89 одиниць вогнепальної та холодної зброї

А ще 45 спеціальних засобів. А все у рамках добровільних заходів, які тривають із четвертого по 21 березня на Рівненщині. Міліціонери вже підсумовують отримане.

У Рівному міліціонери спільно з активістами виявили два факти незаконного о ...

Це стало результатом спільних патрулювань громадськості та правоохоронців 23 лютого. Загалом лише за минулу добу на охорону громадського порядку в обласному центрі заступало 19 нарядів. Із них 7

На Рівненщині на зупинці знайшли тіло чоловіка

Поблизу зупинки громадського транспорту, що на вулиці Бузковій дачного масиву «Західний» у селі Нова Українка, Рівненського району 9 лютого виявили тіло чоловіка. Як повідомили у Рівненському РВ УМВС

То навіщо ж ППСників Рівного відправили у Київ?

Мирного діалогу з мітингувальниками прагне влада. І збільшує контингент правоохоронців у столиці. Цієї ночі з Рівного до Києва відправили кілька десятків працівників патрульно-постової служби. Колеги
Популярные новости
Loading...