Новости Ровно / Политика / Депутат Рівнеради після відвідин Ради Європи: " Ніхто крім українців воювати з терористами не хоче"

Депутат Рівнеради після відвідин Ради Європи: " Ніхто крім українців воювати з терористами не хоче"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко повернулась з чергового засідання Комітету з поточних справ. Це один з робочих органів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Депутатка зізналась - Висновки невтішні. Там Світалан Кирилівна зрозуміла, що ніхто крім нас, нам не допоможе. Однак вона вкотре нагадала європейцям про загрозу міжнародного тероризму і Україну, яка на сьогодні є буфером для всієї Європи. Зокрема виступила перед європейцями з промовою:

—  Співпраця з Конгресом місцевих та регіональних влад стала відправною точкою для розвитку місцевої та регіональної демократії України та, головне, ефективною європейською міжнародною платформою, де 47 країн Європи можуть почути наш голос.

По - перше. Сьогодні ситуація в Україні надзвичайно напружена. Молода українська демократія проходить важке випробування на міцність. На жаль, з боку нашого сусіда, Російської Федерації,одного з головних гарантів нашої безпеки згідно з Будапештським меморандумом є повне потурання силам міжнародного тероризму.

Початок усіх воєнних дій, незважаючи на вищезазначені міжнародні зобов’язання, розв’язаний Росією 1 березня 2014 року, коли Рада Федерації Федеральних Зборів Росії ухвалила рішення щодо можливості використання збройних сил Росії на території України.

Дії Росії є кричущим порушенням всіх засадницьких принципів міжнародних відносин і підривають основи безпеки на Європейському континенті.

По – друге. Ситуація в Україні, у південно-східних її регіонах спровокована саме допущенням Російською Федерацією сил міжнародного тероризму на територію України, що порушує усю систему європейської безпеки.

Міжнародний тероризм, що переслідується усім світом, як загроза існування всього людства, наразі творить безчинства в Україні. З боку Ростовської області Російської Федерації завозиться зброя, широким потоком відбувається прибуття професійних міжнародних терористів із Ближнього Сходу, Азії, Росії. Атакуються прикордонні пункти, території Луганської та Донецької областей для провозу зброї, військового оснащення, людського воєнного потенціалу.

Воєнні сили України, сили антитерористичної операції вимушені стримувати свої дії, тому що терористи використовують у своїх військових діях мирне населення, прикриваючись дітьми, жінками, захоплюючи дитячі садки та лікарні, використовуючи їх, як живий щит.

Саме тому парламентом України прийнятий ряд законів щодо посилення боротьби з тероризмом на території України.

Сьогодні Україна намагається усіма силами локалізувати загрозу міжнародного тероризму для всієї Європи. Реально, Україна стала форпостом Європи, буферною зоною для стримування сил міжнародного тероризму і ми це чудово розуміємо.

Україна підтримує Резолюцію Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо необхідності виправлення ситуації та зниження напруженості в Україні та обов’язкової підтримки усіх міжнародних зобов’язань та поваги до територіальної цілісності України. Будь-який конфлікт повинен вирішуватись виключно мирним шляхом без застосування сили, за участі міжнародного посередництва ОБСЄ, ООН, Ради Європи, Європейського союзу, СНД, країн Будапештського меморандуму.

Саме тому, для проведення мирних переговорів в Україні потрібна стабілізація та підтримка європейської та міжнародної спільноти.

6 червня цього року Франція вітала усе людство, увесь прогресивний світ з нагоди 70 – річчя висадки союзних військ в Нормандії в роки Другої Світової війни. Сімдесят років тому розпочались бойові дії союзників проти фашистського рейху, які поклали кінець рокам терору, війни.

Офіційні представники 19 країн – учасниць 6 червня об’єдналися для передачі традицій молодому поколінню та нагадування про спільні зусилля боротьби проти терору.

Україна пережила страшні часи окупації. За різними даними, від 7 до 11 мільйонів українців загинули у Другій Світовій війні (що складає майже 19% усіх загиблих). Загиблих українців було більше аніж у США, Великобританії, Франції разом взятих.

Ми закликаємо усю міжнародну спільноту до об’єднання проти тероризму, зробити усе задля стабілізації ситуації в Україні, закінчення бойових дій та припинення з боку будь-якої країни допомоги міжнародним терористам.

Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо припинити наступ сил міжнародного тероризму на Україну та європейський континент.

У завершенні декілька слів щодо курсу України, окресленого під час інавгураційної промови новообраного Президента України Петра Порошенка, який наголосив на тому, що:

- Мир – найголовніше, чого прагне сьогодні український народ.

- Мир в Україні ще не настав, але вже сьогодні ми твердо можемо сказати, що важкі випробування об’єднали українську родину. Вони зміцнили нас як українську політичну націю, впевнену у своєму європейському виборі. Наш народ ніколи не був таким сильним, як тепер. Але свобода не дається раз і назавжди. За неї треба постійно боротися.

- Європейська демократія – найкращий спосіб державного правління, винайдений людством. Саме європейський досвід підказує нам, що значну частину повноважень вже зараз треба делегувати з центру місцевим органам влади. Реформа щодо децентралізації розпочнеться вже цього року змінами до Конституції. Нові повноваження отримають новообрані місцеві Ради. Але Україна була, є й буде унітарною державою.

- Європейський вибір України – це серце нашого національного ідеалу. Ми – народ, що був одірваний від своєї Великої Батьківщини Європи – повертаємося до неї.25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Як у Рівному відзначатимуть День Європи?

17 травня 2014 року на Майдані Незалежності відбудеться святкування Дня Європи у у Рівному.

Рівненщина урізала експорт товарів до Росії

Торік до країн СНД підприємства краю експортували більше третини усієї продукції, яку продавали за кордон.

Влада закликала рівнян повідомляти органи про "зелених чоловічків" та екс ...

Що робити за умов незаконного проникнення в прикордонні райони радикально налаштованих елементів та військовослужбовців Російської Федерації?

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4
Популярные новости