Заступників голови Рівненської облради залишили без зарплати

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Обласні депутати знову не проголосували за оплату праці заступників голови обласної ради.Лише 36 депутатів обласної ради проголосували за те, аби заступники Кириллова Олександр Данильчук та Степан Павлюк отримали свою зарплату. Йдеться про вісім-дев'ять тисяч гривень щомісяця, проте отримувати їх без згоди ради заступники не можуть. Уже вдруге депутати не голосують за це питання.

Не натисла кнопку "за" і голова фракції "Батьківщина" Галина Кульчинська, яка на загальне здивування її позиції відповіла :"Не проголосувала і правильно зробила".

Віктор Кривун взагалі звинуватив Михайла Кириллова у тому, що він намагається "проштовхнути" питання про зарплату своїх заступників. На думку Кривуна, оскільки на порозі країни стоять танки, то питання про зарплату — не на часі. "Почекають ще місяць, " — додав Кривун.

Влагодити ситуацію намагався Юрій Сосюк, який попросив "наступити на горло власним образам" і дати можливість заступникам отримувати зарплату за їхню роботу. Втім, депутати питання не поставили на переголосування, оскільки Данильчук та Павлюк відмовилися, аби за їхні заробітні плати ще раз голосували.

Олександр Данильчук ображено зазначив :"Вважаю це питання особистим і знімаю його з голосування. Тільки хотів би подивитися, чи Кульчинська в міській раді зарплату не отримує". А нагадаємо, Галина Кульчинська — заступник міського голови.

Джерело: Рівне Вечірнє

23 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненська облрада відмовилась саморозпуститися

Саморозпуститися Рівненській облраді запропонував один з обласних обранців на сьогоднішньому засіданні сесії. Ініціативу свого колеги депутати не підтримали. Натомість дозволили Федерації футболу

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

У Рівному вже невдоволені призначенням нового голови облдержадімінстрації

Призначення нового голови рівненської облдержадміністрації Свободівця Сергія Рибачка не принесло спокою місцевим активістам та майданівцям. Навіть люстарційний комітет сьогодні висловив своє

Сьогодні, 17 лютого, голова Рівненської облради зустрінеться з представника ...

Сьогодні, 17 лютого о 16.00 в приміщені обласної ради (кабінет №301) відбудеться зустріч голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова та представників громадськості на якій обговорять
Популярные новости