Рівненська облрада відмовилась саморозпуститися

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненська облрада відмовилась саморозпуститися Саморозпуститися Рівненській облраді запропонував один з обласних обранців на сьогоднішньому засіданні сесії. Ініціативу свого колеги депутати не підтримали. Натомість дозволили Федерації футболу України побудувати стадіон у Костополі.Хвилиною мовчання на початку засідання вшанували обласні обранці пам'ять бійців, загиблих під час проведення Антитерористичної операції. Після цього підтримали звернення до виконувача обов'язків міністра оборони. Мовляв, довідки про смерть рівненських військовослужбовців, які видавалися в міністерстві оборони не відповідають реальним обставинам загибелі солдатів.

За таке звернення депутати проголосували практично одноголосно. Як і за дозвіл будувати стадіон у Костополі коштом Федерації футболу України.

Після прийняття ряду звернень обласні обранці спробували повернутися до питань порядку денного, за які не проголосували на попередніх пленарних засіданнях. Проте, щоб зробити це з першого разу не вистачило голосів. Окремих депутатів така позиція колег обурила.

Голова Рівненської облради ставити це питання на голосування не захотів. Взявся переконувати депутатів, щоб ті все-таки повернулися до розгляду порядку денного.

Це депутатів переконало. Вже наприкінці засідання вони голосували за розмір зарплат заступникам голови Рівненської облради. Кабмін радив зменшити оклади вдвічі, самі заступники це схвалили. А от депутати своїми голосами чомусь не підтримали пропозицію зекономити на цих посадовцях.

20 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненська облрада просить нардепів повернути збільшені виплати за народжен ...

Депутати облради хочуть, щоб Верховна Рада повернулася до положень, що визначають розмір допомоги при народженні дитини залежно від черговості її народження у розмірі, встановленому на 01 січня 2014

Як на сесії Рівнеради депутати кнопкодавили

Герої "Небесної сотні" стали "Почесними громадянами Рівного", посмертно. Так сьогодні вирішили депутати Рівнеради на своєму черговому засіданні. 40 голосами "за" міські обранці присвоїли звання

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

Сесія Рівненської облради: Берташ "в гостях", Музичко - без зброї, п'яте ...

Сьогодні відбулася чергова сесія Рівненської облради. Присутній на ній колишній очільник облдержадміністрації Василь Берташ. Відвідали пленарне засідання і представники громадськості. Серед них і

Депутати Рівнеради проголосували за студетський страйк

Міські обранці звернулись до ректорів ВНЗ, керівників середніх навчальних закладів аби ті не перешкоджали виявляти молоді власну громадянську позицію.
Популярные новости