Новости Ровно / Политика / Громадські активісти відвідали батальйон територіальної оборони Рівненської області

Громадські активісти відвідали батальйон територіальної оборони Рівненської області

Вы согласны с этим?:
(голосов: 3)
Громадські активісти відвідали батальйон територіальної оборони Рівненської області Нещодавно делегація від Дубровицького району побувала на території військового полігоні Рівненської області.
У склад делегації увійшли представники громадськості від Дубровицького району, Дубровицької райдержадміністрації та Дубровицько-Зарічненського об’єднаного районного військового комісаріату
Уповноважені передали мобілізованим військовослужбовцям, призваних з Дубровицького району Рівненської області 17-ть бронежилетів четвертої ступені захисту (придбані за кошти громади), продукти харчування.
Також був переданий батальйону територіальної оборони Рівненської області автомобіль „Соболь”, який в зв’язку з мобілізацією був вилучений в Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування та перебував у штабі Дубровицько-Зарічненського об’єднаного військового комісаріату Рівненської області.
Небайдужих людей за долю України багато, зокрема, разом з делегацією приїхав доброволець з села Берестя Дубровицького району, який після певних фахових випробувань получив добро на службу. І це не поодинокий випадок.
Бійці батальйону територіальної оборони, що мобілізовані із Дубровицького та Зарічнянського районів щодня готуються до різного розвитку ситуації і надійні засоби власного захисту є найнеобхідніші.
Відразу були випробувані два привезених бронежилети снайперською гвинтівкою Драгунова з відстані 100 м. Відрадно, що наші бронежилети витримали постріли і видимих пошкоджень не зазнали.
Делегація поспілкувалася з бійцями, ознайомилась з умовами проживання воїнів-земляків, харчуванням, медичним обслуговуванням.
Така підтримка від громади без сумніву піднімає бойовий дух військовослужбовцям.
В день перебування на полігоні довелося бути свідками, того що вся Рівненщина підтримує воїнів, зокрема, представники Рівненського медичного коледжу привезли бензинову електростанцію.
Сьогодні ще є потреба в багатьох речах, насамперед це ліхтарики, електростанції, масло для змазування зброї, рації, тепловізор, портупея, форма, футболки, тепліші кофтини.
21 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Голова Дубровицької РДА зустрівся з прикордонниками "Дубровиця"

Минулої суботи голова Дубровицької РДА Юрій Лосік і його перший заступник Юрій Яременко зустрілися з прикордонниками відділу державної прикордонної служби «Дубровиця» Луцького прикордонного загону

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Призначено покарання контрабандисту "прослушки"

У ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 1 ст. 201 КК (контрабанда спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) начальник відділу

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості