Рівненська облрада просить нардепів повернути збільшені виплати за народження дитини

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненська облрада просить нардепів повернути збільшені виплати за народження дитини Депутати облради хочуть, щоб Верховна Рада повернулася до положень, що визначають розмір допомоги при народженні дитини залежно від черговості її народження у розмірі, встановленому на 01 січня 2014 року.

Сьогодні на сесії Рівненської обласної ради прийняли рішення звернутися до Верховної Ради з вимогою повернутися до практики виплати допомоги на дитину в залежності від черговості її народження.

Про це голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав на своїй Фейсбук-сторінці.

Михайло Кириллов нагадує, що донедавна на першу дитину держава виплачувала допомогу у розмірі 34 прожиткових мінімумів, другої дитини – 63 мінімумів, третьої та кожної наступної дитини – 128 розмірів прожиткового мінімуму. Однак, після прийняття у березні 2014 року Закону «Про запобігання фінансової катастрофи" розмір допомоги зафіксували на рівні близько 41 тисячі гривень не залежно від черговості народження.

«На мою думку, така позиція є неприпустимою. Держава не має права економити на дітях. Більше того, я переконаний, що норми цього Закону супречать статтям Контистуції, які гарантують кожному громадянину право на достатній життєвий рівень та забороняють приймати рішення, що звужують зміст та обсяг існуючих прав та свобод (ст. 22 та 48). Нажаль, можливості органів місцевого самоврядування щодо вирішення цієї проблеми врай обмежені». - пише голова облради.

«Сьогодні ми звернулися до Верховної Ради з вимогою повернутися до положень, що визначають розмір допомоги при народженні дитини залежно від черговості її народження у розмірі, встановленому на 01 січня 2014 року. Очевидно, що миттєвого ефекту наше звернення не дасть. Однак, я сподіваюся, що обласні ради решти регіонів України також підтримають цю ініціативу і спільними зусиллями нам вдасться переконати народних обранців не економити на майбутньому країни.» - додає Михайло Кириллов.
20 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На батальйон територіальної оборони з обласного бюджету виділили понад 2 мі ...

Депутати Рівненської обласної ради затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області на 2014 рік. Відповідно до кошторису депутати

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості

Народний депутат від Рівненщини приєднався до рішення про відміну законів в ...

Депутат Верховної ради Юрій Благодир, який входить до фракції Партії регіонів, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що сьогодні приєднався (за згодою авторів) до законопроекту 4007 від 23.01.2014
Популярные новости