Новости Ровно / Политика / Голова Дубровицької РДА зустрівся з прикордонниками "Дубровиця"

Голова Дубровицької РДА зустрівся з прикордонниками "Дубровиця"

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Голова Дубровицької РДА зустрівся з прикордонниками "Дубровиця" Минулої суботи голова Дубровицької РДА Юрій Лосік і його перший заступник Юрій Яременко зустрілися з прикордонниками відділу державної прикордонної служби «Дубровиця» Луцького прикордонного загону. Цього дня для наших охоронців кордону вони передали чотири бронежилети, які були придбані за кошти, що зібрала громада району. Ці засоби захисту дуже потрібні для безпеки працівників прикордонної служби, тим паче, що четверо військовослужбовців –прикордонників відділу «Дубровиця» відправляється на охорону кордону на Схід України в район бойових дій.
- Чотири бронежилети – це найменше, що може дати громада, - сказав голова РДА, звертаючись до особового складу. – У кожному бронежилеті тепло сердець тих людей, які пожертвували свої кошти на їх придбання. Це різні суми – від десяти до тисяч гривень, але кожна копійка, зібрана громадою, свята, бо вона йде на благе діло, на захист і безпеку наших земляків-захисників Вітчизни, а отже на захист кожного з нас. Бронежилети, як обіцяють нам, скоро будуть придбані для вояків за державні кошти, після проведення процедури тендерних закупівель. Але життя людини стоїть вище будь-яких тендерів і формальностей, слід попросити вибачення, що, що не організували цей процес ми дещо раніше, – підкреслив Юрій Євгенійович. Він зазначив, що семеро наших молодих земляків зараз несуть свою службу під сумнозвісною Волновахою, отож вишукуються можливості, щоб передати допомогу з району і цим військовослужбовцям.
Зрозуміло, що на прикордонну службу України зараз покладено особливі обов’язки щодо захисту державного кордону. Саме вони, у великій мірі, мають вплинути на стабілізацію ситуації в східних регіонах.
Вже згодом у розмові з нами Юрій Лосік наголосив, що як голова РДА він щиро завдячує всій громаді, очільникам сільських і міської ради, підприємцям за їх високу організованість щодо збору коштів на придбання засобів захисту і інших вкрай необхідних речей для наших військовослужбовців. Окремі слова глибокої поваги і шани голова райдержадміністрації висловив на адресу матерів наших земляків, призваних до війська. Він завдячує їм за виховання синів і їх материнську і суто громадянську позицію. «Ці жінки першими забили на сполох про необхідність захистити своїх синів, а правильніше синів України, бо вони боронять зараз саме нашу неньку-Україну. Однак, щоб ми так не казали, завжди найбільше болить материнське серце». Юрій Лосік поділився також своїми враженнями від розмови з жителькою Зелені, яка нещодавно була на прийомі у голові РДА. Наша землячка хворіє на складну недугу. Але найбільше зараз вона переймається долею сина, який несе службу під Волновахою. Зрозуміло, що жінка зараз живе молитвами за його життя. Голова РДА віднайшов можливість надати їй невелику матеріальну допомогу на обстеження, але це мізер, що можна зробити у такій ситуації для Матері. Отож Юрій Лосік, від імені влади, звертається з проханням до очільників громад, всіх небайдужих людей підтримати морально і матеріально родини району, сини яких виконують свій патріотичний обов’язок на Сході України.

Любов Клімчук
20 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Дубенщина зібрала майже 60 тисяч на потреби армії

Станом на 17 червня Дубенщина зібрала 57 640 гривень на потреби армії.

Чиї бронежилети врятують життя військових з Рівненщини?

Скільки військовослужбовців з Рівненщини нині перебувають у зоні бойових дій представники військових замовчують. Однак впевнено заявляють чого не вистачає українській армії. Рівняни на проблеми армії

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів

Більше ста тисяч зібрали благодійники Рівненщини на бронежилети

116 тисяч 691 гривню саме таку суму станом на третю годину вівторка вже зібрали за ініціативи рівненської облдержадміністрації на купівлю засобів захисту для військовослужбовців благодійники.

Голів РДА отримала також Демидівщина та Дубровиччина

Відповідні розпорядження розміщені на сайті в.о. Президента України Олександра Турчинова.
Популярные новости