Новости Ровно / Политика / На Рівненщині утворюють спецпідрозділ імені Сашка Білого

На Рівненщині утворюють спецпідрозділ імені Сашка Білого

Вы согласны с этим?:
(голосов: 2)
Набирають у нього добровольців
Депутат обласної ради та прихильник «Правого сектора» Степан Молчан повідомив на своїй сторінці у Facebook, що зараз «проводиться відбір добровольців у спецпідрозділ "Рівне" імені Сашка Білого».

За словами пана Молчана, навчання добровольців проводитимуть на облаштованій стаціонарній базі неподалік Рівного. Вимоги до охочих: дисциплінованість, ідейність та морально-психологічна стійкість. Попередній запис за тел. 097 730 87 07.


Нагадаємо, що Сашком Білим називали вбитого у березні Олександра Музичка, координатора "Правого сектора" на Західній Україні.
16 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному працює міністерська комісія по з'ясуванню обставин загибелі Олек ...

До нас приїхали ревізори. Ще вчора у місто прибула комісія з міністерства внутрішніх справ. Перевіряють обставини загибелі Олександра Музичка. Пресу до перевіряючих не пускають, та й офіційного

Першу роту міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва назва ...

Наказ № 001 Командувача Міжнародним миротворчим батальйоном імені Джохара Дудаєва  

Досі невідома доля двох активістів "Правого Сектора". Один з них, можливо ...

Досі лишається невідомою доля двох активістів "Правого Сектора", які зникли безвісти разом із спецгрупою під час подій ночі 24-25 березня.

Біля Рівного застрелили Сашка Білого [ФОТО з місця події]

За попередніми даними, лідер Правого сектору на Західній Україні Олександр Музичко отримав три кульових поранення - одне в ногу та два в області серця.

У "Правому секторі" заявили, що рівненський криміналітет на період револю ...

Лідер «правих» на Рівненщині Роман Коваль розповів, що у «Правого сектора» відбулися переговори із кримінальними авторитетами області. Під час них вдалося домовитися, що на період революції ніхто не
Популярные новости