Новости Ровно / Политика / На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині призвали у військо більше тисячі військовослужбовців Військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк прозвітував перед громадою Рівненщини та депутатами обласної ради про стан проведення мобілізаційних заходів за період з 2 березня 2014 року.Зокрема, посадовець виступив під час сесії Рівненської обласної ради із відповідною доповіддю.

- Районними і міськими комісаріатами проведено планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та відновлення навченості особового складу, - розповів полковник Дмитро Оксенюк. – Ми призвали до лав Збройних Сил більше тисячі військовослужбовців і близько сотні одиниць техніки народного господарства. Жителі Рівненщини гідно і честю виконують завдання з охорони державного кордону. На жаль, не відбулося без втрат – троє наших земляків героїчно загинуло у боротьбі з терористами. Але ми вживаємо заходи щодо поліпшення захисту військовослужбовців, аби уникнути таких болючих втрат в майбутньому.

Сьогодні, за словами військового комісара, також тривають заходи з формування та бойового злагодження підрозділів батальйону територіальної оборони. Відбір особового складу триває з числа добровольців. Комплектування здійснюється спеціалістами за принципом прямого посадового призначення з відповідним дотриманням тієї військової спеціальності, яку людина отримала до звільнення в запас.

- Тилове забезпечення здійснює Оперативне командування «Північ», організовано триразове харчування, розгорнуто лазню, тобто створені нормальні побутові умови для комфортного проживання та якісного навчання особового складу, - зазначив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату, і додав, що зброєю та боєприпасами військовослужбовці забезпечені повністю. Але є брак деяких елементів обмундирування.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов поцікавився, що саме не вистачає військовослужбовцям батальйону територіальної оборони. Так, він пообіцяв вирішити проблемні питання закупівлею військового взуття і постільної білизни.

- Оскільки штатним розкладом цьому військовому підрозділу не передбачено забезпечення бронежилетами, то депутати обласної ради знайдуть шляхи як закупити елементи індивідуального захисту для військовослужбовців з Рівненщини, - прокоментував Михайло Кириллов. – Спільно з Міністерством оборони України ми укомплектуємо та забезпечимо наших оборонців усім необхідним. Ми віримо, що наш батальйон зможе відповідально та якісно виконати усі поставлені перед ним завдання.

15 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині триває відновлення військової техніки і озброєння

У одній із військових части Збройних Сил України, що дислокується на Рівненщині, тривають роботи з відновлення і ремонту озброєння та військової техніки (ОВТ) для бойових військових підрозділів,

Чорнобильська лікарня у Рівному взяла шефство над військовим полігоном

Днями Рівненський загальновійськовий полігон отримав суттєву благочинну грошову допомогу від Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення.

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Військовослужбовці на Рівненщині запрошують членів сімей своїх колег з Крим ...

Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин

Понад 350 військовослужбовців запасу на Рівненщині залучено до 10-денних зб ...

Відповідно до керівних документів Рівненський обласний військовий комісаріат переведений на етап безпосереднього планування мобілізації людських і транспортних ресурсів та проведення зборів.
Популярные новости