У Рівному інваліди розкажуть місцевим чиновникам і підприємцям, як їх потрібно обслуговувати

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
12 червня об 11.00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (Світлиця, 4-й поверх) відбудеться семінар «Правильна толерантність до людей з особливими потребами».Учасниками тренінгу стануть представники громадських організацій, що опікуються правами інвалідів та працівники державних установ, закладів торгівлі, харчування і відпочинку, до яких люди з фізичними обмеженнями звертаються найчастіше.

Чи не вперше на Рівненщині люди з особливими потребами зможуть розповісти про свої потреби безпосередньо закладам, які їх обслуговують.

Ідея організації семінару належить людям з фізичними обмеженнями, які відвідують бібліотеку: беруть аудіокниги, стають учасниками інтерактивних конференцій з питань соціального захисту інвалідів, арт-терапевтичних заходів. Вони звернулися до працівників бібліотеки з проханням організувати цільовий тренінг, який їм дійсно необхідний – тренінг з толерантності для фахівців сфери обслуговування.

Поруч з організацією зручних для колясочників під’їздів до будинків та озвученням світлофорів, важливими залишаються питання терпимого ставлення до людей з фізичними обмеженнями, знання ЯК з ними поводитися і ЩО говорити.
В рамках семінару керівники громадських організацій Рівного, що опікуються вирішенням проблем людей з обмеженнями на власному прикладі продемонструють особливості спілкування та поведінки з цією категорією населення. Розкажуть про проблеми які виникають у клієнта-інваліда при відвідуванні державних установ, закладів торгівлі, в отриманні необхідної їм послуги та запропонують рекомендації щодо шляхів їх вирішення. В рамках семінару учасники також презентують публіці свої творчі доробки.

Учасники семінару: Благодійна організація пенсіонерів та інвалідів «Обличчям до істини» (ініціатор уроків толерантності), Рівненська обласна організація Українського товариства сліпих, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії», Рівненська обласна організація Українського товариства глухих, Рівненське міське товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

11 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Соціальні виплати на Рівненщині поки профінансовані

У лютому соціальні виплати профінансували повністю.

Завтра у Рівному розкажуть як органи влади порушують права людей

Завтра, 24 грудня, об 11:00 в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться прес-конференція представників РОГО "Комітет виборців України".

На Рівненщині дітей-інвалідів забезпечили візками

Цьогоріч 125 дітей з особливими потребами отримали інвалідні візки. А це 100 відсотків від потреби, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад.

Пройшов відкритий Кубок з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опор ...

Спортсмени з вадами зору та порушенням опорно-рухового апарату змагались цього тижня у облцентрі «Інваспорт». Відкритий Кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи зібрав кращих важкоатлетів

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей
Популярные новости
Loading...