Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населення

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Профспілки Рівненщини невдоволені підняттям тарифів на послуги для населення
Федерацію профспілок Рівненської області обурює підняття тарифів на житлово-комунальні послуги.Зокрема у федераціях зазначають, що з першого травня більш, ніж на половину підвищується ціна на газ, від 10 до 40 відсотків.

З першого червня зростають ціни на електроенергію для потреб населення, а з першого липня передбачається підвищення на 40% ціни на теплову енергію.

Натомість, за оцінками експертів, газовидобувні підприємства та газотранспортні компанії, які видобувають на території України дешевий газ, отримують надприбутки, а вітчизняні АЕС, у тому числі і Рівненська, через вироблення надлишків електроенергії мають великі проблеми з її транспортуванням і збутом.

Тому, профспілки вимагають, впровадити справедливі, диференційовані тарифи на газ та електроенергію, залишити без змін ціни на газ для споживачів, які використовують газ у мінімальних обсягах, змінювати ціни на енергоносії поступово, із застосування адресних житлових субсидій для малозабезпечених категорій населення, а також забезпечити власний видобуток газу, аби використовувати його виключно для потреб населення.

04 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Пікети у Рівному: "Правий сектор" та "Автомайдан" вимагають знизити цін ...

Правий сектор тримає своє слово. Сьогодні, 28 квітня, активісти спільно з автомайданом таки пікетували автозаправні станції Рівного та області. Це була попереджувальна одногодинна акція проти

Часткова мобілізація: що це означає для населення?

Верховна Рада затвердила указ виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №303 від 17 березня "Про часткову мобілізацію". За прийняття відповідного законопроекту № 4466

Чи знизять рівненські продавці ціни на фрукти, які за останній місяць зросл ...

І знову про подорожчання. Продуктові ринки обласного центру здивували рівнян новими цінами. У період весняного авітамінозу стрімке схуднення гаманців прогнозують продавці заморських фруктів.

Відповідь Бойку: борги за газ на Рівненщині зменшилися

В.о. віце-прем'єра Юрій Бойко, вчора, 6 лютого заявив, що борги НАК "Нафтогаз України" за російський газ здебільшого зростають через західні області, у яких діють Народні Ради.

Жителі Рівненщини заборгували аж 155,8 млн.гривень за комунальні послуги

Упродовж січня–жовтня 2013р. населенням Рівненської області сплачено за житлово-комунальні послуги 487,2 млн.грн., включаючи погашення боргів попередніх періодів.
Популярные новости