Комунальним майном на Рівненщині керуватимуть по-новому

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Комунальним майном на Рівненщині керуватимуть по-новому Комунальним майном на Рівненщині керуватимуть по-новому. Голова облради презентував програму змін. Директорів всіх комунальних підприємств призначатимуть прозоро і після співбесіди з обласним керівництвом. Ефективність їхнього управління обіцяють оцінювати оперативно та ефективно. Управління комунальним майном за версією голови облради - далі.На обласному майні має заробляти громада, а не директори підприємств - Кириллов сказав.

Донедавна керівники збиткових комунальних закладів, каже голова облради, збагачувались на "розпилі" бюджетних коштів, "відкатах" та винагородах за взяття на роботу.

Кадрові перестановки в обласних комунальних підприємствах - будуть. Керівників обіцяють призначати прозоро та на конкурсних засадах. Шанс, кажуть, матиме кожен охочий.

Разом з пропозиціями чекають і на стратегічні плани розвитку підприємств. Конкуренція, на думку голови облради, має породити фінансову ефективність. Контроль з боку влади обіцяють зробити регулярним і тотальним.

А відповідальністю за неефективну роботу для нових очільників буде звільнення. А оцінку діям старих мають дати компетентні органи, якщо докази, звісно, знайдуть.

04 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

Підприємців Рівненщини знову "труситимуть"?

Президія Рівненської облради "зняла" мораторій на перевірки підприємств. На думку деяких обласних обранців, це може повернути тиск на бізнес.

Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині

Чи крали чиновники Рівненщини гроші - таким питанням останній місяць займалась спеціально створена депутатська комісія обласної ради. ЇЇ голова, Віктор Кривун, сьогодні на прес-конференції оприлюднив

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і
Популярные новости