Новости Ровно / Политика / Як на сесії Рівнеради депутати кнопкодавили

Як на сесії Рівнеради депутати кнопкодавили

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як на сесії Рівнеради депутати кнопкодавили Герої "Небесної сотні" стали "Почесними громадянами Рівного", посмертно. Так сьогодні вирішили депутати Рівнеради на своєму черговому засіданні. 40 голосами "за" міські обранці присвоїли звання "Почесний громадянин Рівного" — Георгію Арутюняну, Олександру Храпаченку та Валерію Опанасюку, які загинули на столичному майдані. Про перипетії чергової сесії Рівнеради - далі у сюжеті "Першого Місцевого".За відсутності міського голови Рівного чергова сесія Рівнеради нагадувала засідання депутатів Верховної Ради. Принаймні, саме так жартома називали своє зібрання міські обранці. Тут було все. І взаємні звинувачення один одного в лобіюванні і кнопкодавство і навіть вимога відібрати російські підприємства, які знаходяться на території України.

Це звернення до керівництва держави міські обранці підтримали. Дискусії несподівано виникли на питанні про присвоєння звання "Почесний громадянин Рівного" трьом героям "Небесної сотні" — Георгію Арутюняну, Олександру Храпаченку та Валерію Опанасюку.

Бажаючі виступити знайшлися.

Окремі депутати логіку свого колеги не зрозуміли.

Проте справжній конфлікт спричинило обговорення питання про спорудження АЗС на об'їзній біля Рівного.

У депутата Олександра Чубая, якому і адресувалася ця фраза цигарок не виявилось, проте у нього знайшлися звинувачення на адресу колеги.

Лише після того як Станіслава Рязанова запевнили, що сват не відноситься до родичів, депутат заспокоївся. Далі міські обранці голосували за земельні питання. При чому окремі депутати робили це навіть двома руками.

03 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному хочуть забрати приміщення у комуністів та регіоналів

У Рівному хочуть комуністів та регіоналів хочуть позбавити їхніх партійних офісів. Таку пропозицію на сьогоднішньому засіданні сесії Рівнеради висловив керівник Правого сектору в області. Водночас,

У Рівному з'явиться вулиця Героїв Майдану

Принаймні цього хочуть міські обранці та громадські активісти. Підтримує таку ініціативу і міський голова Рівного. Проте, яку вулицю перейменують та коли це станеться наразі невідомо.

На черговій сесії Рівнеради міському голові намагалися висловити недовіру

За Володимира Хомка заступилися спочатку священники, потім керівники ОСББ і воїни-інтернаціоналісти. Хто і чому хотів залишити Рівне без міської влади та що з цього вийшло ?

Депутати Рівнеради проголосували за студетський страйк

Міські обранці звернулись до ректорів ВНЗ, керівників середніх навчальних закладів аби ті не перешкоджали виявляти молоді власну громадянську позицію.

У Рівному піднімуть одразу 10 прапорів Євросоюзу

Сьогодні, на сесії Рівнеради депутати підтримали рішення встановити у місті прапор Євросоюзу.
Популярные новости