Новости Ровно / Политика / У Рівному на першому після виборів Президента віче вирішували долю рівненського майдану

У Рівному на першому після виборів Президента віче вирішували долю рівненського майдану

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному на першому після виборів Президента віче вирішували долю рівненського майдану Зламати систему - основна мета українського майдану. За більш ніж піврічну боротьбу очікування мільйонів українців, що вийшли на Майдан за європейські цінності досі не справдились, кажуть на рівненському майдані. У столиці спроби знести барикади завершились штурханиною та підпалом шин. У Рівному на першому після виборів Президента недільному віче центральною темою стала доля рівненського майдану.Рясний дощ не завадив декілька десяткам рівнян зібратись на майдані Незалежності на недільне віче. Говорили переважно про подальшу долю майдану.

Не бачить жодних дій задля зміни системи і голова Рівненської облради Михайло Кириллов, тож має чітку позицію.

Для того, щоб змінити систему повинні відбутись вибори не лише до Верховної Ради, а й усіх обласних, місцевих, районних рад, а також міських та сільських голів, - переконаний Михайло Кириллов. Рівняни повинні залишатись пильними та слідкувати за роботою чиновників, -говорять активісти. Майдан змінив українців докорінно, однак процес ще не завершений.

Виступи активістів рівняни підтримували вигуками слава Україні, героям слава. Адже, переконані, не для таких результатів гинули сотні українців.

Намети на майдані Незалежності у Рівному розбирати ніхто не збирається, принаймні поки що. Рівняни, як і усі українці нині в режимі очікування. Кажуть, надалі обманювати себе не дозволять.

02 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Декілька десятків людей підтримали українську армію на народному віче

Сьогодні на Майдані Незалежності відбулось народне віче. На заході організатори збирали кошти на підтримку Української армії.

Рівненські студенти та викладачі утворили "живе серце"

"Живе серце" - в знак єднання усієї України. Студенти та викладачі Рівненського економіко-технологічного коледжу на Майдані Незалежності утворили фігуру серця аби підтримати наших співвітчизників в

Революційний запал у Рівному спадає

Кількасот, а не кілька тисяч людей як раніше зібрало напередодні Народне віче у Рівному. Революційний запал у Рівному спадає. Політики з майдану перебралися до сесійної зали а громадські активісти зі

Жіноцтво рівненського майдану звертається до жінок-депутаток з ПР добровіл ...

Жіноцтво рівненського майдану звертається до жінок-депутаток з партії регіонів добровільно вийти з партії.

У Рівному зачитали резолюцію Народного Віче

На майдані Незалежності у Рівному в 13-тій годині почалося народне віче. Сюди прийшли мешканці Рівненщини, які не змогли поїхати на Київ. За приблизними підрахунками у Рівному зібралося понад 4