Новости Ровно / Политика / Пішов з життя перший голова Рівненської обласної ради
З 1973 року очолював обком комунстичної партії, з 1977- голова обласної ради у 1989 році обрався до Верховної" />

Пішов з життя перший голова Рівненської обласної ради

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Пішов з життя перший голова Рівненської обласної ради Петро Куріянович Прищепа народився на Житомирщині 77 років тому, але все життя жив і працював в Рівненській області.З 1973 року очолював обком комунстичної партії, з 1977- голова обласної ради у 1989 році обрався до Верховної ради радянського союзу. З 1990 року за президентства Леоніда Кравчука очолював обласну раду.

З 1994 по 1998 роки - працював першим заступником голови облради.

З 1998 і до "помаранчевої революції" Петро Куріянович був радником голови облради, а нині - нардепа Миколи Сороки. З 2005 - радив нинішньому заступнику голови обласної ради Олександру Данильчуку.

02 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Данильчук - вже перший заступник голови Рівненської облради

Попри те, що фракція «Батьківщини» відмовилася голосувати та отримувати для цього бюлетені, голосів інших фракцій, зокрема і голосів членів Партії регіонів, вистачило, щоб призначити Олександра

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

Сьогодні, 17 лютого, голова Рівненської облради зустрінеться з представника ...

Сьогодні, 17 лютого о 16.00 в приміщені обласної ради (кабінет №301) відбудеться зустріч голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова та представників громадськості на якій обговорять

На Рівненщині - нові голови райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про призначення Анатолія Камінського на посаду голови Рівненської РДА, а Руслана Сивого – Дубенської райдержадміністрації.
Популярные новости