Оголосили офіційні результати виборів Президента

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Отже, українці обрали Президентом Петра Олексійовича Порошенка.Центральна виборча комісія ухвалила рішення про встановлення та оголошення результатів голосування на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, і за підрахунками голосів виборців на першому місці Петро Порошенко, за якого проголосувало 9,857,308 - тобто 54,7% виборців, на другому місці Юлія Тимошенко з 12,81% , 3 - Олег Ляшко: 8,32%, далі Анатолій Гриценко: 5,48% і 5. Сергій Тігіпко: 5,23%.

02 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному на першому після виборів Президента віче вирішували долю рівненсь ...

Зламати систему - основна мета українського майдану. За більш ніж піврічну боротьбу очікування мільйонів українців, що вийшли на Майдан за європейські цінності досі не справдились, кажуть на

На Рівненщині обрали трьох голів сільських рад

25 травня на Рівненщині відбулися позачергові вибори сільських голів.

На Рівненщині 155 ТВК перша в Україні підрахувала голоси виборців

Згідно результатів голосування по цьому виборчому окрузі переміг Петро Порошенко. Друге місце посіла Юлія Тимошенко, Третє - Олег Ляшко.

"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

Максимум інформації про хід позачергових виборів Президента України на Рівненщині повідомлять інтернет-користувачам і телеглядачам Рівненщини журналісти Видавничого дому "ОГО" і телеканалу "Рівне 1"

Труднощі голосування. Що зробити рівнянам, щоб проголосувати на виборах Пре ...

До виборів президента України Рівненщина готова. В нашій області працюватиме 1000 дільниць, усього нараховують близько 861 тисячі виборців. Більшість дільниць повністю облаштовані, однак є й такі що
Популярные новости
Loading...