Соболєв запропонував рівненським журналістам проводити власну люстрацію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Соболєв запропонував рівненським журналістам проводити власну люстрацію Скандальне призначення головного правоохоронця Рівненщини головний люстратор країни Єгор Соболєв вважає наслідком внутрішніх рівненських розборок. Він стверджує, область могла б мати гідного претендента, якби її мешканці навчилися самоорганізовуватися та знаходити спільну мову. Про кризу люстраційного жанру на Рівненщині - у сюжеті "Рівне 1".Колишній журналіст, а нині голова люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України Єгор Соболєв на Рівненщині люстраційного прогресу не побачив. Скандали навколо призначення головного міліціянта вважає технологічною помилкою усіх рівненських люстраторів.

Єгор Соболєв стверджує, рівнянам слід самоорганізуватися та спільно визначити основні критерії до посадовців. А не з'ясовувати стосунки під час засідань та просто посеред прес-конференції.

Несприйняття рівненським люстраційним комітетом засобів масової інформації Єгор Соболєв вважає помилкою.

Як приклад - у Львові в люстраційному комітеті лише визнані громадою авторитети та багато журналістів. І самі засідання проходять виключено у прямому ефірі на телебаченні.

Відкритість люстраційного процесу Єгор Соболєв вважає запорукою вдалих призначень. Тому закликає рівненських журналістів не стояти осторонь чистки кандидатів на посади і робити власні люстраційні розслідування.

26 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівненських журналістів вчили надавати першу допомогу

Врятувати життя та надати першу медичну допомогу навчали нині медики рівненських журналістів. Занепокоєні складною ситуацією в країні та можливістю виникнення бойових дій лікарі вирішили підготувати

Активісти Рівненщини підготували звернення до уряду щодо кадрових ротацій у ...

У зв'язку з останніми кадровими призначеннями на Рівненщині, ОПОРА спільно з Автомайданом Рівне, Сотнею Майдану, Жіночею сотнею та ще рядом громадських організацій підготувала звернення до Уряду щодо

Коли і кого на Рівненщині почнуть люструвати ?

На Рівненщині почнуть люструвати. Робити це будуть спочатку громадські активісти, а вже потім правоохоронці. Саме таке рішення прийняли сьогодні на засіданні ініціативної групи зі створення

На Грушеського активісти розбирають барикади [ВІДЕО]

На вул.Грушевського у Києві активісти Майдану частково розбирають барикади для забезпечення проїзду в напрямку Паркової алеї та в напрямку урядового кварталу.

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві
Популярные новости