Вибори на Рівненщині: бюлетень по-знайомству, непідтверджені порушення та протоколи з помилками

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вибори на Рівненщині: бюлетень по-знайомству, непідтверджені порушення та протоколи з помилками Проголосували. Вибори-2014 на Рівненщині виходять на фінішну пряму. Експерти переконують, вже до кінця тижня Україна може офіційно почути ім'я нового президента. А поки ж, по всій країні рахують бюлетені, оформляють документи та аналізують, як пройшов день виборів.Вибори 2014 на Рівненщині відзначились спокоєм, толерантністю та навіть чесністю. На цьому вкотре наголошують спостерігачі від громадянської мережі ОПОРА. За їх словами, проведення виборів відповідає усім демократичним та міжнародним стандартам, як на території Рівненщини так і на території України. До речі,ці вибори також називають одними з найспокійніших. Незважаючи на нечисленні порушення, які все ж зафіксували у день виборів. Проте вони носили одиночний характер, відтак на результати голосування не вплинули.

Спокійними називають вибори і правоохоронці. Вони також не помітили значних порушень. Хоч і зафіксували шість повідомлень.

Вже після завершення самого процесу голосування ОВК розпочали приймати протоколи. Саме тут, як передбачали експерти, і виникли основні проблеми. У першу чергу пов'язані із чергами, які утворилися, коли основну масу протоколів почали звозити у виборчі комісії. Окрім того було чимало неточностей у виборчій документації ДВК.

Окрім того говорять і про численні орфографічні помилки при заповненні протоколів, а також про неякісний відтиск печаток, на яких власне не можна було навіть розібрати номер дільниці. Загалом, за словами Олексія Горецького, на уточнення в ДВК повертали понад 40 відсотків протоколів.

26 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

Максимум інформації про хід позачергових виборів Президента України на Рівненщині повідомлять інтернет-користувачам і телеглядачам Рівненщини журналісти Видавничого дому "ОГО" і телеканалу "Рівне 1"

Труднощі голосування. Що зробити рівнянам, щоб проголосувати на виборах Пре ...

До виборів президента України Рівненщина готова. В нашій області працюватиме 1000 дільниць, усього нараховують близько 861 тисячі виборців. Більшість дільниць повністю облаштовані, однак є й такі що

У Рівному виявили кандидатів-двійників у складі ДВК

У 154-му територіальному виборчому окрузі (ТВК) із центром у м. Рівне в результаті перевірки інформаційно-аналітичною системою виборів в ОВК виявили близько десятка чоловік, що були одночасно подані

Як рівнянам виміряти рівень здоров'я?

Сьогодні - Всесвітній день здоров'я. Однак, українцям відзначати особливо нічого. Статистика медиків невтішна: рівень здоров'я наших співвітчизників надзвичайно низький. Вкотре це підтвердило і

На Рівненщині обирають двох сільких голів

У селищі Клевань Рівненського району сьогодні відбуваються дочасні вибори селищного голови. За довіру виборців борються четверо кандидатів.
Популярные новости