Новости Ровно / Политика / Податкову міліцію ліквідують
Принаймні про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко. За його словами, податкова міліція давно себе дискредитувала," />

Податкову міліцію ліквідують

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Податкову міліцію ліквідують
Податкової міліції та інших "каральних" органів в Україні скоро не буде.Принаймні про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко. За його словами, податкова міліція давно себе дискредитувала, працюючи як каральний орган. Тому її хочуть кардинально реформувати.

Більше того, урядовець запевнив, що зміни у відомстві вже почалися. Водночас, разом із податковою міліцією зникне й Управління боротьби з економічною злочинністю та інші підрозділи правоохоронних органів, що займалися боротьбою з економічними злочинами, а також поборами.

Усі ці підрозділи реформують у єдину Службу фінансових розслідувань, котра займатиметься охороною економічної безпеки.

Вона не перебиратиме на себе функції колишніх "каральних" органів. Навпаки, відповідатиме європейським принципам та передовим світовим практикам, сприятиме переформатуванню застарілої системи, яка продемонструвала свою неефективність, заявив Хоменко.

22 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Рівненські автомайданівці просять Авакова звільнити начальника ВДАІ УМВС

Відповідне звернення вони вже підготували та направили до Міністра внутрішніх справ. Публікуємо у повній версії:

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Години Справедливості проводитимуться в Рівненській обласній раді

Години Справедливості проводитимуться в обласній раді щовівторка з 14-00 години за участю голови обласної ради Михайла Кириллова та керівників правоохоронних органів області.

На Рівненщині найменше банків в Україні

Приблизно на сто тисяч жителів припадає 30 банківських точок. При тому, що в інших областях середній показник - 43 підрозділи.
Популярные новости