Як у Рівному декларації місцевих чиновників перевіряли

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як у Рівному декларації місцевих чиновників перевіряли У Рівному представили результати моніторингу «Декларації без декорацій». Громадські активісти зі всієї України в рамках кампанії зібрали та дослідили більше 400 декларацій посадовців, оприлюднені ними в 2011 та 2012 роках. Перевірці підлягали декларації міністрів, голів ОДА, мерів обласних центрів, а також усіх їхніх заступників. Не обійшли увагою активісти і Рівненську область. Проте презентація результатів дослідження вийшла дещо скандальною.Декларації посадових осіб громадські активісти перевіряли на трьох рівнях. Перший - це декларації міністрів та чиновників, які працють у різних відомствах вищої ланки влади. Другий - голів та заступників облдержадміністрацій і третій - міських голів та їхніх заступників. основна ціль за словами керівників проекту - перевірити відповідність стилю життя держслужбовців їхнім заробіткам.

Перевіряли активісти як колишніх чиновників так і тих, хто зараз сидить у владних кабінетах. Не обійшли своє увагою і Рівненську область. Зокрема, громадські діячі задоволені деклараціями посадовців Рівненської облради, натомість мають претензії до чиновників облдержадміністрації.

Присутній на презентації проекту перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський з активістами посперечався. Мовляв, претензій не повинно бути, бо оприлюднені декларації відповідають усім вимогам законів України.

На закиди активістів, що Юрій Приварський мовляв, у свої декларації вказав, що минулоріч не заробив жодної копійки чиновник повідомив - має спільну власність разом з дружиною, на яку вона і зареєстрована.

22 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Спокій чиновників рівненської ОДА порушили громадські активісти

Вони прийшли дізнатися у начальників управлінь чому ті й досі не полишили свої крісла. Одному з яких сьогодні новий голова адміністрації вже знайшов нового господаря - свого першого заступника. Його

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости