Як у Рівному декларації місцевих чиновників перевіряли

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як у Рівному декларації місцевих чиновників перевіряли У Рівному представили результати моніторингу «Декларації без декорацій». Громадські активісти зі всієї України в рамках кампанії зібрали та дослідили більше 400 декларацій посадовців, оприлюднені ними в 2011 та 2012 роках. Перевірці підлягали декларації міністрів, голів ОДА, мерів обласних центрів, а також усіх їхніх заступників. Не обійшли увагою активісти і Рівненську область. Проте презентація результатів дослідження вийшла дещо скандальною.Декларації посадових осіб громадські активісти перевіряли на трьох рівнях. Перший - це декларації міністрів та чиновників, які працють у різних відомствах вищої ланки влади. Другий - голів та заступників облдержадміністрацій і третій - міських голів та їхніх заступників. основна ціль за словами керівників проекту - перевірити відповідність стилю життя держслужбовців їхнім заробіткам.

Перевіряли активісти як колишніх чиновників так і тих, хто зараз сидить у владних кабінетах. Не обійшли своє увагою і Рівненську область. Зокрема, громадські діячі задоволені деклараціями посадовців Рівненської облради, натомість мають претензії до чиновників облдержадміністрації.

Присутній на презентації проекту перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський з активістами посперечався. Мовляв, претензій не повинно бути, бо оприлюднені декларації відповідають усім вимогам законів України.

На закиди активістів, що Юрій Приварський мовляв, у свої декларації вказав, що минулоріч не заробив жодної копійки чиновник повідомив - має спільну власність разом з дружиною, на яку вона і зареєстрована.

22 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині - 28 мільйонерів

Отримані торік доходи в розмірі понад 1 млн.грн. задекларували 28 громадян області. Загальна сума їхніх доходів – майже 90 млн.грн. Декларантами самостійно нараховано до сплати 0,6 млн.грн. податку.

Спокій чиновників рівненської ОДА порушили громадські активісти

Вони прийшли дізнатися у начальників управлінь чому ті й досі не полишили свої крісла. Одному з яких сьогодні новий голова адміністрації вже знайшов нового господаря - свого першого заступника. Його

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за

Як зробити Рівненську облраду відкритою - порадить громада

Контролювати роботу обласної ради - це право громади, переконують громадські активісти і зазначають: на Рівненщині це право дещо обмежене. Як стимулювати Рівненську облраду працювати відкрито і

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости
Отклонен проект Общественного бюджета таки реализуют в Ровно?В Ровно выдали 2000 свидетельство о рожденииВодитель на "евробляхах" переехал односельчанинаНа Ровенщине усиливают надзор за ранее судимыми
Loading...