Новости Ровно / Политика / "Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
"Доба вибору": як рівняни обиратимуть нового Президента України Максимум інформації про хід позачергових виборів Президента України на Рівненщині повідомлять інтернет-користувачам і телеглядачам Рівненщини журналісти Видавничого дому "ОГО" і телеканалу "Рівне 1" у рамках традиційного проекту "Доба вибору" у неділю, 25 травня.Упродовж усього дня голосування та після його завершення журналісти висвітлюватимуть його перебіг та підсумки на порталі OGO.ua, на сайті Rivne1.tv та в ефірі телеканалу "Рівне 1".

- Проект “Доба вибору” вперше був реалізований у 2006 році, — коментує головний редактор Видавничого дому “ОГО” Віталій Голубєв. — Згодом ми продовжили роботу в такому форматі під час позачергових парламентських виборів у 2007-му та позачергових виборів міського голови Рівного у 2008-му. Відтоді кожні вибори для нас - це безумовно "Доба вибору": журналісти "ОГО" та "Рівне 1" готують максимум оперативної та корисної інформації для рівнян та мешканців інших регіонів, які, завдяки можливостям інтернету, слідкують за перебігом виборів на Рівненщині. Прагнемо бути джерелом інформації номер один про вибори на Рівненщині для всіх, кого цікавить їхній хід. Над цим і працюватимемо 25 травня.

О 16.45 і 18.45 на телеканалі «Рівне 1” вийдуть спецвипуски “Новин Рівного”, а о 20.00 – спецвипуск політичного ток-шоу “ТелеМайдан”, де, в рамках "Доби вибору", говоритимуть уже про перші результати президентських перегонів із тими, хто був до них причетним.

Згодом найцікавіша інформація, зібрана журналістами в день виборів, разом із післявиборчими коментарями та аналітикою, потрапить до свіжих випусків газет “ОГО” та “Рівненська газета”.

Отож, слідкуйте за ходом президентських виборів на Рівненщині разом із журналістами "ОГО" та "Рівне 1" у проекті "Доба вибору"!

20 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Труднощі голосування. Що зробити рівнянам, щоб проголосувати на виборах Пре ...

До виборів президента України Рівненщина готова. В нашій області працюватиме 1000 дільниць, усього нараховують близько 861 тисячі виборців. Більшість дільниць повністю облаштовані, однак є й такі що

У Рівному виявили кандидатів-двійників у складі ДВК

У 154-му територіальному виборчому окрузі (ТВК) із центром у м. Рівне в результаті перевірки інформаційно-аналітичною системою виборів в ОВК виявили близько десятка чоловік, що були одночасно подані

Депутати Рівнеради Юрій Запорожець та Павло Шамшин - сьогодні в проекті "Т ...

Гості прямого ефіру ток-шоу "ТелеМайдан", яке вийде в ефір телеканалу "Рівне 1" 10 квітня, - депутати Рівнеради, керівник депутатської групи "Рівне європейське" Юрій Запорожець та член фракції ВО

Рівне та Крим РАЗОМ! Відеозвернення до кримчан від рівненських студентів

Студентська координаційна рада Рівного відзняла відео-звернення до жителів Криму із закликом "Бути разом!". Рівненські студенти сказали, що Крим так як і Рівне - це Україна.

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки
Популярные новости