Новости Ровно / Политика / Рівненські активісти оголосили загальну мобілізацію

Рівненські активісти оголосили загальну мобілізацію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Безстрокова акція протесту анонсована на понеділок, 19 травня розпочнеться о 8 ранку під стінами обласного управління міліції. Активісти закликають всіх небайдужих рівнян прийти у понеділок о 8 ранку до УМВС України в Рівненській області.З часу призначення Миколи Щирука на посаду начальника обласної міліції Рівненщини громада повстала проти Миколи Щирук. Несприйняття вони мотивували тим, що він не пройшов громадського погодження і навіть не вийшов на діалог з громадськістю.

Наприкінці минулого тижня Миколу Щирука частині особового складу представив перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов. Представлення відбулось в Сарненському районному будинку культури в рамках наради, куди не були запрошені керівники всіх служб та підрозділів УМВСУ на Рівненщині. Зазвичай представлення нових начальників міліції відбувається публічно і в приміщенні обласного управління МВСУ.

18 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Трасу Київ-Чоп на Рівненщині розблокували

Рівненські активісти зняли блокаду з автодороги Київ-Чоп поблизу Рівного.

У Рівному протестували проти Щирука. З Антимайданом, шинами і польовою кухн ...

Третій день триває протистояння біля Рівненського обласного управління міліції. Сьогодні все відбувалось в кращих традиціях Майдану. З тітушками-опонентами, шинами і польовою кухнею.

Начальник Рівненської обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді

Начальник обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді. Принаймні поки що. Про це Олександр Семенюк повідомив під час пікету під стінами ДАІ. Хто і чому мітингував біля Державтоінспекії?

Рівненські громадські активісти вимагали докорінно змінити систему влади

Вони виступають проти підкилимних ігор як в Києві так і в Рівному. Хочуть аби всі призначення на ключові посади в області здійснювались з погодження громадськості. Також активісти виступають проти

Рівненщина революційна: назріває розкол?

Крики "Ганьба", зіпсоване обладнання та кількасот активістів на майдані. Рівне спробувало зібратися на віче і познайомитися з новим начальником міліції. Активісти проти призначення зі столиці, лише
Популярные новости