Новости Ровно / Политика / Охороняти порядок у Рівному "Соколу" не дозволили

Охороняти порядок у Рівному "Соколу" не дозволили

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Охороняти порядок у Рівному "Соколу" не дозволили Погодити Статут громадського формування з охорони громадського порядку "Сокіл" пропонували членам Рівненського міськвиконкому. Формування вже працює й налічує 18 активістів. Серед них і колишні міліціонери, і вчителі, і представники інших професій.Проте за словами начальника Рівненського міськвідділу міліції Руслана Мельника, по двом з учасників формування відкрите кримінальне провадження, а тому залучати їх до роботи не можна. До того ж і саме формування має не всі необхідні документи. Тому питання вирішили поки що відкласти. А тим часом погодили правила приймання стічних вод у комунальну систему каналізації Рівного. Донині у місті діяли правила, прийняті іще у 2002 році.

Говорили і про приємне. Три школи естетичного виховання Рівного успішно пройшли атестацію. Мова про художню та музичні школи міста. Майстерність їх вихованців визнають далеко за межами України. А от вартість навчання залежить від його форми: групової чи індивідуальної.

Окрім цього міськвиконком погодив режими роботи п'яти закладам громадського харчування й погодив створення ще однієї прийомної сім'ї та дитячого будинку сімейного типу.

14 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненщина: коли мати спала, син з друзями «коловся» у сусідній кімнаті

У селищі Клевань, Рівненського району правоохоронці викрили наркопритон.

У Рівному міліціонери спільно з активістами виявили два факти незаконного о ...

Це стало результатом спільних патрулювань громадськості та правоохоронців 23 лютого. Загалом лише за минулу добу на охорону громадського порядку в обласному центрі заступало 19 нарядів. Із них 7

Барам у Рівному дозволили працювати довше

Бару у центрі міста та нічному клубу продовжили режими роботи.

У Рівнераді Запорожець звинуватив Курсика у бездіяльності

Керівник депутатської групи «Рівне Європейське» в міській раді Рівного Юрій Запорожець прокоментував  події останньої сесія, яка відбулась 4 лютого.

Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного ти ...

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих