Труднощі голосування. Що зробити рівнянам, щоб проголосувати на виборах Президента?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Труднощі голосування. Що зробити рівнянам, щоб проголосувати на виборах Президента? До виборів президента України Рівненщина готова. В нашій області працюватиме 1000 дільниць, усього нараховують близько 861 тисячі виборців. Більшість дільниць повністю облаштовані, однак є й такі що не мають оргтехніки, чи канцелярського приладдя. Виборці вже можуть перевірити себе у списках, особливо ті хто не отримав запрошення на вибори президента. Які ще труднощі можуть спіткати українців під час волевиявлення?Відкріпних талонів цьогоріч на буде. Якщо бажаєте голосувати не за місцем реєстрації, потрібно вже до 19 травня зареєструватися на виборчій дільниці. Фахівці наголошують, основна проблема - це керівники дільничих виборчих комісій. Адже вони отримують місця за квотами, від кандидатів у президенти, та не завжди фахово готові до такої роботи.

Як захистити свої права навчають і громадські організації. На лекціях вони розповідають про види порушень, і як їх уникнути. А також, як діяти, аби ваш голос не пропав.

Особливу увагу приділяють членам виборчих комісій. Адже чимало з них вперше працюватимуть на дільницях. Отримати нові знання для роботи на дільниці, прийшла і другокурсниця Ірина Савюк, каже до труднощів готова.

Послухати, що нового у виборчому законодавстві прийшли і члени ДВК вже з досвідом.


Фахівці впевнені, на Рівненщині проблем з виборами не буде, однак до непередбачуваних ситуацій підготуватись таки варто.


Особливу увагу слід звернути тим, кому лише виповнилося 16 років, та паспорту ще не отримав. Варто звернутися у паспортний стіл, отримати спеціальну довідку, і тоді з нею прибути на виборчу дільницю.

13 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Ветеранам Рівненщини дадуть грошей

До Дня перемоги ветерани області отримають одноразову грошову допомогу.

У Рівному виявили кандидатів-двійників у складі ДВК

У 154-му територіальному виборчому окрузі (ТВК) із центром у м. Рівне в результаті перевірки інформаційно-аналітичною системою виборів в ОВК виявили близько десятка чоловік, що були одночасно подані

Атракціон "ЗНО" за 89 гривень зібрав близько 3 тисяч прихильників на Рівн ...

Сміливішими та впевненішими в собі стали близько двох тисяч школярів Рівненщини лише за три години суботнього дня. Усі вони пройшли тестування своїх знань під час пробного ЗНО з української мови та

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки

На Рівненщині обирають двох сільких голів

У селищі Клевань Рівненського району сьогодні відбуваються дочасні вибори селищного голови. За довіру виборців борються четверо кандидатів.
Популярные новости
Loading...