Новости Ровно / Политика / Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

Василь Берташ пообіцяв рівненським журналістам виконати їх вимоги

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

У Рівному відбувся журналістський протест під назвою "Алея побитих журналістів" на підтримку побитих колег у Києві. Біля стін Рівненської обласної державної адміністрації та обласного управління міліції зібралось більш, ніж пів сотні журналістів - газетярів, телевізійників та працівників інформаційних сайтів.


Акція було мовчазною. Не було чути жодних гасел та та вигуків, у руках кожного лише фото покалічених колег.


До страйкуючих представників ЗМІ вийшла заступниця голови РОДА Світлана Сад, яка запевнила, що зі своєї засуджує дії правоохоронців та наголосила на тому, що після робочої поїздки голова РОДА Василь Берташ зустрінеться з журналістами.


Таким чином, ініціативна група у складі журналістів із різних рівненських редакцій вже зустрілись з очільником області. Зустріч тривала 4 хвилини. За цей час Василь Берташ погодився на основні вимоги представників ЗМІ, а саме:


1. Письмово звернутися до Міністра внутрішніх справ, Генеральної прокуратури України та Президента з вимогою провести термінове розслідування фактів побиття журналістів під час масових акцій та протестів та дати їм об’єктивну оцінку.


2. Не допустити жодних утисків та переслідувань журналістів у Рівненській області.


3. Не дезінформувати журналістів про роботу ввірених вам структур. Не приховувати суспільно-важливу інформацію.


Нагадаємо, з 28 листопада у Києві від рук працівників правоохоронних органів постраждало понад 50 журналістів, операторів та фотографів українських та іноземних ЗМІ.


 


Оксана КРАВЕЦЬИсточник: charivne.info
05 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненським студентам дозволили страйкувати?

Перша перемога студентського Майдану: Табачник злякався і дозволив студентам мітингувати.

На Рівненщині для того щоб утеплити школу чи поремонтувати лікарню – виграй ...

Відновити роботу дитсадка, утеплити школу, замінити систему опалення в лікарні, створити спортивно-оздоровчий центр. Ці та інші проекти ініціативні громади Рівненщини мають можливість втілити завдяки

На проекти громад дадуть гроші

Громади Рівненщини мають можливість втілити проекти завдяки участі у різноманітних конкурсах – загальноукраїнських, обласних, районних, або ж іноземних, аби відновити роботу дитсадка, утеплити

«Алея побитих журналістів». У Рівному висловлять протест проти жорстокого п ...

Завтра, 5 грудня, о 12:30 на майдані перед Рівненською обласною державною адміністрацією відбудеться «Алея побитих журналістів».

Депутати Рівнеради не хочуть ділити землю?

Журналістів більше ніж депутатів прийшло на спеціально створену комісію з депутатів Рівнеради. Основним завданням комісії є розробка положення про розподіл землі, який має стати настільки прозорим і
Популярные новости