Новости Ровно / Политика / Мер Рівного пообіцяв купити на 40 тисяч ліжок, на яких ніколи не лежатиме
Ось так виглядало" />

Мер Рівного пообіцяв купити на 40 тисяч ліжок, на яких ніколи не лежатиме

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Мер Рівного пообіцяв купити на 40 тисяч ліжок, на яких ніколи не лежатиме Три місяці ремонту, 200 тисяч гривень та 40-ліжко- місць. Така статистика сьогоднішнього відкриття відділення денного стаціонару у Рівненському пологовому будинку. На нього чекали як на дитину - майже 9 місяців.Ось так виглядало приміщення відкритого нині денного стаціонару на початку вересня минулого року. Тоді лікарі із жіночої консультації на Драгоманова переживали за майбутнє переселення. Втім зараз кажуть марно. Бо тут їм тепер добре та зручно.

Колишня стерилізаційна перетворилася нині на відділення денного стаціонару. Тут є оглядова, 20 ліжок, туалетна кімната та кімната для медперсоналу. Усе охайне. Втім європейський присмак ремонту порушують старі радянські панцирні ліжка. Міський голова обіцяє дати грошей, щоб покласти рівненських жінок на нові.

Користуючись моментом лікарі попросили голову прикупити ще й апарат для стеження за дитиною під час вагітності. Голова не відмовив. Хоча місто вже виділило 200 тисяч на ремонт цього відділення.

Головний лікар пологового Сергій Сулімовський вважає, відкриття відділення денного стаціонару є вигідним не лише для жінок, які потребують лікування, але й для бюджету міста.

Лікар каже, завдяки тому, що область лідирує за рівнем народжуваності в країні щодня вони приймають до 20 пологів. Тому їх заклад потребує гідної підтримки зі сторони влади. Бо самі жінки вже традиційно і так підтримують медицину своїм материнством та добровільними внесками, від яких пологовому нині дуже важко відмовитися.

06 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

На Рівненщині розпродали державного майна майже на 200 тисяч гривень

У першому квАрталі цього року Рівненське відділення Фонду держмайна отримало 193 тисячі гривень, продавши об’єкти державної власності.

Нестачі у міському бюджеті можуть залишити без даху над головою три родини ...

Покрівля будинку на вулиці Соборній 187, якому більше ста років, знаходиться в аварійному стані. Дерев'яне перекриття потребує капітального ремонту. Однак, з року в рік, коштів на нього у міській

Замість жіночої консультації у Рівному хочуть... художній музей

Облаштувати обласний художній музей хочуть у Рівному. Кажуть, наше місто - єдиний обласний центр України в якому немає художнього музею. А тому мистецькі надбання нашого краю не зберігаються, а

З Рівного машини швидкої допомоги вирушають на Київ

Член Рівненського міськвиконкому, лікар-хірург Андрій Борник, щойно повідомив, що з лікарні на вул. Мірющенка вирушають до Києва машини швидкої допомоги обладнаних усім необхідним.

Рівненські двори ремонтують під Новий рік чи відмивають гроші?

Ремонтують двір чи ставлять галочку про виконані роботи. Мешканці кількох будинків на вулиці Грушевського у Рівному запідозрили робітників у недобросовісному виконанні своєї роботи. Переконані, що