Новости Ровно / Политика / У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з Криму та міста Севастополь
На новому місці проживання громадянам доводиться починати все з нуля. І в цьому" />

У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з Криму та міста Севастополь

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з Криму та міста Севастополь В годину негараздів Рівне готове подати братню руку допомоги співвітчизникам, які виїжджають з окупованої території, залишивши квартиру і все майно.На новому місці проживання громадянам доводиться починати все з нуля. І в цьому їм допомагає міська рада, створивши координаційний центр з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання.

До складу координаційного центру ввійшли управління та відділи міськвиконкому, а також, установи та організації міста, які можуть надати допомогу у вирішенні питань, що виникають у осіб, які приїхали з Автономної Республіки Крим.

Управлінням праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому ведеться реєстр осіб, які прибувають з АР Крим на підставі інформації з установ, що входять до складу координаційного центру. Дана інформація оновлюється щоденно. Прийом цих громадян проводиться щоденно всіма установами-членами координаційного центру.

Також управлінням праці та соціального захисту населення розроблений телефонний довідник контактних осіб членів координаційного центру з вирішення питань, пов’язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання. Даний довідник вручається кожному мешканцю АР Крим, який прибув у м. Рівне та звернувся до будь-якої установи – члена координаційного центру.

Рівне - місто небайдужих людей до чужої біди. Багато пересічних громадян пропонують допомогу біженцям (одягом, харчуванням, житлом). Тому відділом інформаційно-аналітичного забезпечення міськвиконкому сформовані списки осіб, які можуть прийняти та розмістити в своїх помешканнях громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим. Ці списки надаються при потребі кожному, хто звернувся до управління праці та соціального захисту населення м. Рівне.

У Рівному діє координаційний центр по допомозі громадянам, які приїхали з Криму та міста Севастополь

27 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному 9 підприємств-боржників не платять людям зарплати

Як повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення, станом на 24 березня 2014 року, в управлінні економіки міста за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, відбулося засідання міської

Рівне готове приймати родини з Криму

Рівненська міська влада зустрілася з представниками власників готелів міста і обговорили можливості поселення біженців.

Рівне та Крим РАЗОМ! Відеозвернення до кримчан від рівненських студентів

Студентська координаційна рада Рівного відзняла відео-звернення до жителів Криму із закликом "Бути разом!". Рівненські студенти сказали, що Крим так як і Рівне - це Україна.

У Рівному працює «гаряча лінія» з питань профілактики грипу та ГРВІ

При управлінні охорони здоров’я РОДА працює «гаряча лінія» з 9.00 до 17.00 ( щоденно, окрім вихідних) з питань профілактики грипу та ГРВІ за участю спеціалістів УОЗ та обласного центру здоров’я.

Рівне приєдналось до Львову у рейтингу кращих європейських міст майбутнього

Український обласний центр Рівне увійшов в десятку кращих європейських міст і регіонів у конкурсі European Cities & Regions of the Future 2012/13 (Європейські міста та регіони майбутнього 2012/13)