Новости Ровно / Политика / У Рівному протестували проти Щирука. З Антимайданом, шинами і польовою кухнею [ВІДЕО]
Восьма ранку. Десятки рівненських активістів" />

У Рівному протестували проти Щирука. З Антимайданом, шинами і польовою кухнею [ВІДЕО]

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному протестували проти Щирука. З Антимайданом, шинами і польовою кухнею [ВІДЕО] Третій день триває протистояння біля Рівненського обласного управління міліції. Сьогодні все відбувалось в кращих традиціях Майдану. З тітушками-опонентами, шинами і польовою кухнею.Восьма ранку. Десятки рівненських активістів традиційно збираються під стінами обласного управління міліції. Чекають на Миколу Щирука. Його, нібито, з дня на день мають призначити на посаду начальника і представити особовому складу. В обласному управлінні про нового начальника знову ні сном - ні духом.

За дві години під стінами управління з'являється два мікроавтобуси. Кількома хвилинами пізніше з'ясовується - це з Костополя та Березного приїхала "група підтримки" Миколи Щирука. Рівняни вітають "гостей" придуманим вчора кавером на відомий інтернет-хіт про Путіна.

Далі - в кращих традиціях жанру Майдан вступає в словесну перепалку з Антимайданом. Сперечаються з годину. Потім спільно виконують державний гімн і миряться.

Сходяться активісти на тому, що політики намагаються людей зіштовхнути лобами заради власних інтересів.

На час підготовки сюжету в ефір під обласним управлінням міліції залишалось кілька активістів. І те - про всяк випадок. Приміщення ж на Хвильового 2 і далі лишається без повноправного господаря. На завтра активісти обіцяють творчо підійти до пікетів. І стоятимуть тут доти, доки міліція Рівненщини не отримає начальника погодженого з громадою.

23 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Начальник Рівненської обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді

Начальник обласної державтоінспекції залишиться на свої посаді. Принаймні поки що. Про це Олександр Семенюк повідомив під час пікету під стінами ДАІ. Хто і чому мітингував біля Державтоінспекії?

Рівненщина революційна: назріває розкол?

Крики "Ганьба", зіпсоване обладнання та кількасот активістів на майдані. Рівне спробувало зібратися на віче і познайомитися з новим начальником міліції. Активісти проти призначення зі столиці, лише

Громада Рівненщини не признає нового начальника УМВС, якого "заводить" по ...

В`ячеслав Чайка: Заяви я не писатиму. Не писатиму передусім за небесну сотню. Зараз ми покинемо приміщення УМВС, а о 18,00 ми зберемо віче. Якщо рівняни скажуть, що Чайка не годен, я піду у

Як працюють оперативні служби у Рівному

Рівне майже порожнє. У місті відсутні затори, значно поменшало перехожих. Мешканці обласного центру зізнаються – їм лячно через події у країні. Аби якось заспокоїти жителів Рівного, програма Патруль

Рівненські активісти заблокували швидку з працівниками ОДА

Під стінами рівненської ОДА громадські активісти заблокували виїзд швидкої.