На Рівненщині у прокуратурі створили окрему посаду для протидії корупції

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України із місцем дислокації у прокуратурі Рівненської області.Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

На цю посаду призначений старший радник юстиції Станіслав Олександрович Тимощук.

"При наявності інформації про скоєння прокурорами чи слідчими прокуратури корупційних правопорушень, інших ганебних вчинків громадяни Рівненщини можуть повідомити про такі факти, зателефонувавши за номером (0362) 62-32-02 у робочі дні з 9-ої до 18-ої години", - повідомляє Станіслав Тимощук.

"На кожне таке повідомлення буде оперативне та об’єктивне реагування, адже у сьогоднішніх умовах відновлення законності, порядку є першочерговими завданнями органів прокуратури", — додав він.

22 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Володимир Дмитрук може очолити управління капітального будівництва при Рівн ...

У голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з’явилась кандидатура на посаду керівника управління капітального будівництва. Ним став Володимир Дмитрук, який на думку Сергія Рибачка є професіоналом своєї

Прокурор Рівненщини контролюватиме амністію майданівців

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від

Хто змусив заплатити "по боргам" підприємство у Рівному?

Рівне: За втручання прокуратури рівненське товариство сплатило 1,4 млн грн боргу за спожите тепло.

Рівненська прокуратура оскаржує "майданні" рішення

Рівненський окружний адміністративний суд заборонив головам місцевих рад оприлюднювати 20 незаконних рішень органів місцевого самоврядування.

Прокуратура Рівного шукає боржників

Прокурори реагують на дії керівників підприємств, установ, організацій, які не виплачують працівникам зароблені кошти.
Популярные новости