Новости Ровно / Политика / Рівненські чиновники проміняли папери на граблі і віники
Береги Басівкутського" />

Рівненські чиновники проміняли папери на граблі і віники

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські чиновники проміняли папери на граблі і віники Замість документів та калькуляторів взялися за мітли та граблі. Рівненські чиновники черговий раз вийшли на толоку. Прибирали неподалік Басівкутського озера. Хто саме допомагав комунальникам очистити місто?Береги Басівкутського озера перетворилися сьогодні вранці на чиновницький мурашник. Майже шість сотень працівників різних відділів, управлінь та комунальники взялися за прибирання. Працівники міськвиконкому трудилися над чистотою зелених зон нашого міста.

На толоку вийшли вдруге. Минулого разу зібрали аж шістдесят машин сміття. Кажуть: нудну паперову кабінетну роботу на свіже повітря поміняли із задоволенням. Тому й трудяться натхненно.

Пропри всю працелюбність мурашки-чиновники таки зачаїли образу на рівнян. Кажуть: мешканці міста таку добру справу не цінують. Варто почекати місяць-два і чистенький парк - знову стане схожим на стихійне сміттєзвалище.

16 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Суботник у четвер влаштують у Рівному

У четвер 27 березня у Рівному проведуть суботник.

Хто з місцевих чиновники крав гроші на Рівненщині

Чи крали чиновники Рівненщини гроші - таким питанням останній місяць займалась спеціально створена депутатська комісія обласної ради. ЇЇ голова, Віктор Кривун, сьогодні на прес-конференції оприлюднив

Рівнян кличуть на суботник - прибрати парк біля ПДМу

Давно не секрет, що у центрі нашого міста є парк не для відпочинку, а для ... сміття. Можна спробувати шукати винних, або ж перекласти відповідальність на когось, але проблему цим не вирішиш!

Чи знизять рівненські продавці ціни на фрукти, які за останній місяць зросл ...

І знову про подорожчання. Продуктові ринки обласного центру здивували рівнян новими цінами. У період весняного авітамінозу стрімке схуднення гаманців прогнозують продавці заморських фруктів.

На Пересопницькій у Рівному ліквідували стихійне сміттєзвалище

18 лютого силами комунального підприємства КАТП-1728 виконано заходи з ліквідації стихійного сміттєзвалища на вул. Пересопницька в місті Рівному (поблизу харчівні «Майдан», р-н пивзаводу).
Популярные новости